Új hozzászólás Aktív témák

  • rigo88

    aktív tag

    válasz #75912448 #19283 üzenetére

    köszi a linket! leszedtem!

    attól tartok pontosan ugyanezt az oldalt találtam meg én is, és bár unix analfabéta vagyok, ezért valószínűleg nem "jól" telepítettem fel a drivert, de telepítés után semmi hang nem volt a gépen, sőt még a tvkártyát sem találta :))
    volt benne egy script amit simán futtatni kellett, ez néhány hibával futott le, itt lehetett a bibi.
    a tvkártyára "no hardware present" a hangra pedig a system/audio alatt "error no sound device"
    nem tudtam h sírjak v nevessek. :D aztán a végén nevettem. leginkább a csajomon h ott feküdt este 8kor az ágyban tévé/film nélkül.
    először néztem nincs tv. mondom neki semmi baj, majd holnap bentről megcsinálom, nézünk filmet. indítom a filmet, no sound :D
    szóval make uninstall, fglrx purge, 3.6 kernel purge, 3.6kernel install, fglrx install, reconfigure, és már ment is.

    olvastam, hogy az alsa sound drivert azt törölni kell ha csak nem kifejezetten szüksége van rá az embernek. ezt is kipróbálom bár fogalmam sincs h hogy. me' azt se tudom h mi az az alsa sound driver. :D

    első körben a legelső ötletem és amit ti is mondtatok: kicserélem a kábelt, megkarcolódhatott, nem kímélem..

    JA igen még valami: hogyan tudok a legkíméletesebben odafogni egy ventit az e45m1-i deluxe-ra?
    nem szívesen csavaroznám szét a lamellákat, csak ha muszáj.

    [ Szerkesztve ]

    Dirr

Új hozzászólás Aktív témák