Új hozzászólás Aktív témák

  • Brianm74

    csendes tag

    Csak most találtam meg a topicot. Pedig már régóta agyalok ilyen dolgokon. Asszem én félúton vagyok. :)

    Jelenleg amim van: Celeron 1,2 DVD olvasóval GF2 tv-outtal.
    A szoftver GEEXBOX. Dolgoztam rajt pár órát, de már működik. Magyar menü és bekapcsolt TV-OUT van rajt. Ha valakit érdekel fel tudom rakni valahová az ISO-t.

    Aki nem ismerné: kiírva cd-re, bebootol róla nagyon rövid idő alatt, kiadja a cd-t aztán mehet bele amit akartok: dvd, divx, képek. Távirányítót alapból Atit és Pinnacle-t kezel.
    A távirányítós részével még nem volt időm foglalkozni, mert nincs kompatibilis infra vevőm. Mondjuk nem is hiszem, hogy lesz mert van usb-s wireless billentyűzetem és azt is szereti. :C

    Viszont ami most nagyon foglalkoztat: Bővebben: link

    Ha ennek az lcd-cajun-os részét tudnám házasítani a gyorsan bootoló geexboxal (mert elméletileg nem zavarják egymást hiszen külön TTY-ra dolgoznak és mplayert használ mindkettő) az nem lenne rossz. Már mehetne is a kocsiba. Bebootolna egy pendrv-ről (így még gyorsabb lenne). Szóval akinek van kedve ehhez és ért linux-hoz ne kíméljen. Ötleteket várok.

    Ja, kéne tápszakértő is aki tudna 12V feszültségre átalakítani 220V-s tápot.

    Önkéntes, kiváló, mérvadó. www.japanauto.hu

Új hozzászólás Aktív témák