Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz suste #10823 üzenetére

    Wifi analyzer a 2 és 3-as csatornát javasolná. A kettest választottam. Csatornák esetében mi az hogy 1+5? Nem csak egy csatornát használ egyszerre?
    Korábban azt hittem én is hogy attól lesz nekem jó, ha minél magasabb sebességeket mérek a telefonon. Volt is 90/50 és állt a megabit cerka :DDD Openwrt alatt is hajtottam a legnagyobb sávszélért, 40MHz, és felraktam a legmagasabb adóteljesítményre ami a 1043-ban 25dB, míg a 841-ben 30dB. Bár nem hinném hogy valósan is tudja ezt. De olyan gyakran halt le a telefonokban a wifi itthon, hogy azt gondoltam basszus, ez csak telefon nem seed szerver, inkább legyen stabil mint nagyon gyors. De sajna ezek a telók eléggé nem szeretik a wifit (bár lehet hogy csak itthon nem). Így most levettem a legkisebbre, 0dB-1mw, és így most még nem szarta össze magát egyszer sem. Igaz hogy a routertől 2 méterre sincs tele a térerő, meg a sebesség is visszaesett 30-40Mbps közé, de ha így jó lenne verném a seggem a földhöz örömömben.
    Openwrt alatt sose tudtam csak közelítőleg a felét a wifi sebességnek a gyéri fw-hez képest.

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák