Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanlee

    őstag

    válasz lacos001 #78651 üzenetére

    Nalunk az oltopont elkeszult idore, mar sajat weboldala is van. Igaz nincs rajta semmi friss info. Nagyjabol 700 emberre van a napi kapacitas. Most meg mindig uzemen kivul van.

    175 ezerbol eddig oltottak kb. 4000 fot 5 het alatt. Nem viszik tulzasba, igaz nem is tudjak, mert nincs mivel oltani.

    A STIKO amuyg anno irta, hogy folyamatosan fog valtozni az oltasra jogosultak osszetetele. Sajnos emiatt jogosan mergesek az emberek, mert egyszer meg rajta vagy a listan, mint oltando, aztan amikor nincs cucc, egyszeruen levesznek rola.

    En arra jutottam, hoyg ez engem mar nem igazan izgat, nem is szamolgatom, mikor kerulhetek sorra. En annak orulok, ha minnel tobb olyat oltanak, aki meghalhat ettol a virustol, es ha kevesebben halnak meg, hatha annal hamarabb lesznek enyhitesek.

    Amugy most olvastam, hogy Geretsried-ben egy idosek otthonaban 100-an fertozodtek meg, ebbol 77 lako, a tobbi apolo szemelyzet volt. Januar kozepen volt az elso fertozes, ugy, hogy elott par nappal oltottak az otthonban. Sajnos ok hamarabb immunizalodtak termeszetes uton, minthogy hatott volna az oltas.

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Új hozzászólás Aktív témák