Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalanceR

    addikt

    válasz forumpista #67222 üzenetére

    Értem az álláspontod, de kell egy határ, mert a szólásszabadság, demokrácia, nem egyenlő az anarchiával.
    Ha mindenki azt kiabál a világba amit akar, következmények nélkül az már túl van a szabadságon szerintem.

    Szerinted teljesen rendben lenne, ha holnap alakítanék mondjuk egy facebook csopotot, ahol azt állítanám, hogy pl. a napi kis mennyiségű ólomfogyasztás egészséges, ( már a rómaiak vízvezetéke is ólomból volt, és a kioldódott ólom miatt voltak makk egészségesek) majd doktori cimemre hivatkozva (bár jogi doktori, de ezt nem közölném) nyomatékosítanám állításom hitelességét, kicsavart cikkeket linkelnék a témában, ami engem igazol.
    Biztos lennének olyanok, akik megeszik a hülyeségemet, (főleg akik fogékonyak a hülyeségre) és tovább adnák, és lehet, hogy egy évig nem érne senkit egészségkárosodás, de ha telítődik a nehézfém a szervezetben, hullanának az emberek....
    Akkor kinek a felelőssége lenne, hogy pár hülye kinyírta magát, a családját, a gyerekeit, a posztjaim miatt az ólommal?
    Az enyém? Én csak a véleményem írtam le. Nem kényszerítettem senkit.
    Az államé, hogy nem tett semmit ellenem?
    Dehát szólásszabadság van.
    Az egyéné aki megszívta?
    Nem tehet róla, hiszen csak azt tette amiben hitt.

    #Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés