Új hozzászólás Aktív témák

  • pzstm

    titán

    Tegnap este sikerült közel három órás DR3 partyt nyomni. Egy roppant normalis sraccal az USA-bol. Végig dumaltuk az egeszet. Mindenfelerol szó esett. Texasi az akcentusom mint megtudtam, már azon is meglepődött mikor azt mondtam hogy Europe, Hungaryn még inkább, de tudta merre van;)

    Flamet nem akarok kelteni, de ha meglenne a teljes hanganyag, akkor szívesen osszevagnek belole vagy 10-15percet, beraknam ide is meg a ps topikba is...hatha elgondolkodna nehany ember....

    Teljesen mas a hozzáallasuk, a gondolkodasuk az egészről.

    egész egyszeruen hasznalni akarják a konzolt, totalisan letojjak a felbontást, sőt még az fps-t is. Élvezik, es azért veszik hogy örömük legyen benne. És megállapítottuk, hogy nagyonis rendben van COOP-ban a játék...

    a kritikusok velemenyei nem érdeklik őket, hisz "mindenki tudja, hogy le vannak fizetve". S mielött barki megkovezne, nem MS/Xbox fanrol van szó...

    Xbox 360 és PS3 van fent gyerekek szobajaban, nappaliban meg PS4 és Xbox One.
    csaladban van iPhone, Macbook és Dell laptop is.

    PS4-hez jart Killzone és gyerekeknek megvette Knacket, de az ünnepek óta nem kapcsoltak be. Xbox viszont napi hasznalatban van, TV-t is azon nézik és Netflixet is persze.

    Gyerekek meg imadjak Peggle2-t és Maxet, o meg megvette DR3-t, Ryse-ot es COD-ot, majd ha lesz ideje beszerzi a többit is.

    No de mindegy is, csak gondoltam Megosztom Veletek :R

    iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Új hozzászólás Aktív témák