Új hozzászólás Aktív témák

  • Guitar14

    senior tag

    válasz zekk007 #237090 üzenetére

    Szia!
    One S ugye újabb hardver emiatt ugye már nagyobb az értéke, teljesítményben egy és ugyanaz mint a fat. Ami különbség lehet, hogy a fat-nek külső tápja van ami azért nagy ritkán és ennyi év után elszállhat (én pl 2 éve kondiztam újra az enyémet) és a külső fényes műanyagok elég csúnyán karcolódnak (mint ugye az első szériás fényes PS4-en is) Viszont ami előnye, hogy eszméletlen jó a hűtése, hatalmas a konzol emiatt a hely is sok és szellős. Elég halk konzol, párszor olvastam, hogy One S és X néha tud elég hangos lenni.
    Nekem meg itthon 2 db lassan 10 éves Fat-em van és semmi hangjuk. Egyiket nemsokára meg is hirdetem ha érdekel :D
    One X erősebb konzol fényévekkel. az már tud 4K-t is meg azért vannak One X enhanced játékok amik valamennyivel jobban néznek ki (ugyanúgy mint Ps4 vs PS4 pro)
    Ez teljes mértékben a te személyes döntésed mi éri meg neked. Ha fontos az ár akkor egy olcsóbb Fat/S ha 4k érdekel és kicsivel szebb játékok akkor One X de akkor már elgondolkoznék egy Series S-en mert nem sokkal több, főleg használtan és mégis "current gen".

    Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

Új hozzászólás Aktív témák