Új hozzászólás Aktív témák

  • CartmanLand0

    senior tag

    A tegnapi PS5 bemutatóhoz egy két hozzáfűznivaló ( szigorúan magánvélemény ) ... Külsőre szerintem merész, és igazán modern ... Ha külső alapján választanám meg a következő konzolomat akkor nem kérdés melyik lenne a TV alatt. A játékok engem nem igazán fogtak meg sőt ... Szörnyecskék manócskák ugrabugrálnak össze vissza, kaszabolj rombolj velük oszt csá. Barátnőm felém fordul és megkérdezi : a Sony csak kicsiknek fejleszt játékot vagy mi van ? Hangosan felröhögtem. GTA5 jó hír, bár one x patch is elfért volna azért a vilàgban, de ez van. Kíváncsi leszek élsimításon kívül mivel lesz majd szebb a játék az új generáción ... Vagy itt is megy majd a szokásos faszméregetés hogy 5centiről nézve jobban néz ki a fű az egyiken mint a másikon, vagy jobban csillog a víz a kocsin. Arra is kiváncsi vagyok, hogy meg kell e újra venni a játékot, vagy elég az One verzió és majd letölti magának a frissítést. Elnézve egyébként a Grand Turismo 7.részét, télen megint fűrészelhetjük majd a fát dögivel, mert élsimítás az vajmi kevés volt abban a játékban. Röviden ennyi a véleményem ... Series X előrendelve, de csak azért, mert igérték a brutál visszafele kompatibilitást. Nagyon kiváncsi leszek , hogy grafikában mekkora fejlődés lesz mondjuk one xhez képest ... Videók alapjàn számomra nem sok ... De lehet élőben mást mondok majd ... Meglátjuk.

    A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

Új hozzászólás Aktív témák