Új hozzászólás Aktív témák

  • PappZ75

    tag

    Sziasztok!

    Öregedő Xbox 360-ast váltanék lassan.

    Kérdésem X-es vagy S-es? Tudom 4K kontra fullHD.

    A kérdéseim igazából az alábbiak lennének:
    1. Gyakorlatilag csak felbontásban van különbség? Főleg új és nem felskálázott játékok esetén?
    2. Élettartam. Elképzelhető hogy az X az erősebb hardver miatt tovább életben fog maradni, mint az S, vagy XBOX ONE nyugdíjazza azonos időben mind az S-t mind az X-et?
    3. Vajon mikor jelenik meg az új konzol, azaz a ONE utóda? PS esetén 1 év múlva már rebesgetik a teljesen új konzolt. Tehát nem igazán örülnék, ha 1 akár 2 év múlva nyugdíjba vonulna a most piacra dobandó konzol. Lássuk be 360 is szinte azonnal leült a ONE megjelenése után.

    Nekem azért is fontos a fentiekre a választ, mert nem mindegy hogy 1 TB-os változat esetén 80, vagy 160e Ft lesz a csere és ugye fontos kérdés, akkor hogy meddig is lesz ez...

    Kicsit másabb, fiamnak venném, kormány is felmerült, FFB nélküli nem igazán hoz, 2 típust néztem:
    a) Logitech G920 Driving Force 80e Ft környékén
    b) Thrustmaster TMX Force Feedback 55e Ft környékén

    25e Ft is számít. A fiam még némileg fiatal gy inkább árkádabb stílust kedveli, de pár év múlva ez változhat.
    G920 tényleg ennyivel jobb? Nekem fontos a könnyű kezelhetőség, kompatibilitás és nem utolsó sorban, hogy kontrollerhez képest adjon azért pluszt...

    Köszönettel várnám segítségetek.

Új hozzászólás Aktív témák