Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz csabi63 #15566 üzenetére

    Ha visszaolvasol, leírtam, hogy mi történt:
    1. VGA WHQL illesztőprogram felment;
    2.a telepítő kérte a restartot, rányomtam;
    3. már fekete képernyővel indult.

    Ilyen esetben, nehéz lesz az "A Shift lenyomásával állítsd le a gépet" alapfeltételet teljesíteni, mivel leállítás is egyetlen módon lehetséges szabályosan: úgy, hogy szerencsére a PC-n a főkapcsoló megnyomása szabályos leállítást végez.
    Azt majd megnézem, hogy a be/kikapcsoló gomb megnyomásakor már nyomvatartott shift-billentyű esetén működik-e ez a dolog? :U

    Snoop-y: szerintem egy magára valamit is adó hálózaton a MAC szűrés alap dolog otthoni környezetben, ahol csak a 2.4Ghz-en látok magam körül 10-20 egyéb wifit. Onnantól meg azt oszt meg a rendszer amit csak akar, szerintem nem ekkora para ez. Ha meg egységsugarú userről beszélünk, akinek a wifijén semmiféle jelszó nincs, annak meg tök mindegy, nem tudja mi történik vele. ;]
    Azért vélem, hogy a W10 szolgáltatás úgy lett kialakítva, hogy segítse az embereket.
    Annak meg elég kicsi az esélye, hogy egy illetéktelen épp a Te barátod gépéről - ami ismeri a wifi jelszavad - fogja megkapni/elkérni, majd a Te wifid hatótávolságában próbál jogosulatlan kapcsolatot csinálni. Ha ennyire kellenek az adataid, szimplán betörnek és elviszik a géped. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák