Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz Gubek-Einste #80496 üzenetére

    olyan sokat nem volt kedvem ilyenre költeni :) meg volt egy pár tp-linkem,sokat kellett visszahordanom szervizbe, mindbe megsült a proci...nem bírták a folyamatos terhelést...anno egyet szétszedtem megnézni, elég picinek tűnt az a hűtőborda rajta,nen csodálom hogy mind megsült, ha nem tudta a borda hűteni :) akkor megfogadtam hogy tp-linket soha többet ... áttértem d-linkre, a d-link bírta,viszont nem volt hozzá frissítés,sokszor fagytak,de nem melegedés miatt. most netgearre áltam rá,ez bírja,nem melegszik és nem fagyott le,a régi helyen 1,5évet ment 24/7ben, közel 80-90%os terheltséggel és nem kellett egyszer sem újraindítani...
    ezt a speedportot azért vettem meg mert rohadt olcsó volt, gigabites,usb, dual wifi-s(2,4/5)...

    én se firtatom hogy ki milyen routert vesz, íg szerintem legyen ez fordítva...ha tud nekem valaki segíteni megköszönöm, ha nem akkor keresgélek tovább(amúgy a hup fórumon 2éves topikban olvastam hogy lan oldalról hozzá lehet férni a belső nem webes felülethez)

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák