Új hozzászólás Aktív témák

  • glocker

    tag

    sziasztok!

    most beszéltem az T ügyfélszolgálattal, szerettem volna megtudni, hogy mit mondanak a STB használatáról...

    ...persze azt mondák, hogy a T jelenleg CSAK az STB használatát támogatja, és azt, hogy elméletileg működhet az, hogy a kártyát kiveszi az ember az STB-ből és berakja (CI modullal) a TV-be, de ha valami elállítódik / meghibásodik akkor azt CSAK fizetősként tudják rendbe hozni....

    Azt szeretném tudni, hogy volt-e valakinek ilyen tapasztalata, tudtok-e arról bármit, hogy "valami" elállítódhat (ha igen, akkor mi lehet az)? illetve, ha bármi szokatlant tapasztalok és vissza teszem a kártyát az STB-be azt honnan tudhatják, hogy kivettem egyáltalán? (természetesen kivenni úgy venném ki, hogy kikapcsolom / áramtalanítom az STB-t és kiveszem a kártyát, TV-be is csak kikapcsolt / áramtalanított állapotban tenném be, és esetlegesen az STB-be is csak kikapcsolt / áramtalanított állapotban tenném vissza...

    (szokás szerint, ijesztgetés céljából) túl misztifikálják, vagy van valami reális esélye annak, hogy valami nem fog jól működni ha az STB-ből kiveszem és TV-be beteszem a kártyát?

    bocs a béna kérdéseket :-(

Új hozzászólás Aktív témák