Új hozzászólás Aktív témák

  • Scrym

    tag

    Üdv.!

    Az egyik hálózatos topicba már postoltam, gondoltam ide is beteszem, hátha!
    Adott egy T-Home IPTV, internet előfizetés. T-Home által adott Speedport w724v router/modem és mögötte egy Tp-link router. Van egy miniszerver a hálózatban aminek távoli elérése is van. A Speedport routeren frankón be van lőve a DDNS, működik is, viszont 1-2 hét után eldobja (látszólag minden rendben), és nem lehet elérni a miniszervert. És mindaddig fent áll a probléma még újra nem lesz indítva a T-Home router. Na ezt szeretném valahogy orvosolni, mert úgy gondolom a T-Home router nem bírja a strapát. Van egy olyan megoldás, hogy a Speedportot átállítom, hogy csak modemként funkcionáljon és akkor a Tp-link-en állítok DDNS-t, viszont evvel az a gáz, hogy akkor mit kezdek az IPTVvel, tudtommal csak a saját eszközön át működik, vagy akár fel tudom éleszteni a TP-linken keresztül is?! Vagy mit tudtok tanácsolni? Azt nem tudom megjátszani, hogy a tp-linken állítok DDNS-t, és hagyom előtte simán routerként a Speedportot?! Egyébként a miniszerver a második routerről üzemel. Előre is köszi!

Új hozzászólás Aktív témák