Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Gedeon31 #30484 üzenetére

    Na kiderült! Egy ASUS Notebook-ot rögzítettek be a tábla helyett tévesen... :(

    Ami poén, hogy minden adatot részletesen rendeléskor leegyeztettünk...
    Most töröltetik a rendelést az is idő, de mondta a hölgy hogy jól jártam, hogy nem vettem át, mert akkor most nekem kellene mennem el a T-Pontba, ott lepapírozni stb... aztán megint elindítja. Kérdeztem van e tennivalóm, azt mondta nincs, innentől az ő személyes kompetenciájába tartozik, és amint elindította a rendelést, küld egy SMS-t.

    Ugye eleve 10-14 napra számítottam, szóval hajnal négy órakor feküdtem le, nem számítva erre a korai ébredésre, pedig várok egy másik futárt is aki a Norton 360-at hozza.

    A legjobb verzió az lett volna ha csak az ár nem stimmel, de akkor sem valószínű, hogy odatelcsiznek a futár diszpécserének, hogy dobd be neki jó áron :D Lényeg a lényeg, ebből jövő hét előtt semmi sem lesz :(

    Szerk: Hozzám már nagyon sokszor jött futár, de így még nem jártam :) Nem emlékszem olyanra, hogy valaha is vissza kellett volna mennie... :) Na mindegy előbb utóbb elő kellett fordulnia :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák