Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    néha elég nehéz elkepzelni, hogy nem csak nehany tizen/szaz ember van bnet-en.

    Az egyik taggal 3x sorsolt ossze a jatek ma (es ebbol egyszer csak egymas utan), egy masik taggal meg ketszer.....de azt inkabb ne tette volna...a gyereknek arrol szolt a jatek, hogy a sajat bazisat leszedte az scv-kel, aztan a mi bazisunkat tamadta....az ilyen gyoker minek jon fel jatszani???? elsoben kileptunk de

    A masodik meccs vegul izgi lett (happyend nelkul) ZPT Vs ZPT persze...
    tehat a csavo megint magat nyirta ki, majd raugrott a zerg tarsra...az szepen drone-okkal kinyirta.. kozben az overlordnal lattuk, hogy bezarnak minket cannonal :( ....

    szep kis hordat osszeszedtem zea stalker colobol (de a masik zerg corruptorra ment ezert atalltam imora)...a kitoresunk olyan jol sikerult, hogy gyakorlatilag az expelt bazisukat romma vertuk...mineralom mar ures volt, kertem a zergtol mineralt, es gyorsba kiexpeltem ket helyre (a cannon rusher protoss pont voidra akart volna menni a bazisunk elotti exp helyeken.... :) )
    tehat 3v2 ben amolyan Zrinyisen kitortunk (a hosi halalt leszamitva)...kb 10 letalpalt tank volt a 15-20 cannon mogott...mienk lett a mapcontrol, es mondtam a gyereknek, hogy corruptorra menjen a foldit majd kiirtom en....erre disconnect!!!!! ...nem volt nagy szam a tars, es feltem, hogy egyedul nem birja (pedig mar egyszeru lett volna)....ekkor nem nagyon szerettem a bnetet...kovetkezo meccsben egy tarsam az elso percben nem csinalt semmit.......nemtudom, hogy a hulyekre miert nem csinalnak egy szurot.....

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák