Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz joysefke #41275 üzenetére

    Bocs de ez kiverte.
    Azt írtam egyszerű halandó nyelvre lefordítva, hogy a Vramn nem egy gyógyír mindenre, nem egy unverzális mindenben is sokkal jobb dolog, majd az unreal 5 is fullon hasít 4 K ban... és hogy kevés vram is megoldható kompromisszumokkal annak aki elfogadható áron olcsóbban mint a 6700XT de jobb RT és DLSS teljesítményre vágyik.
    A 3060 Ti 132 K a 6700XT 146 K ,egy kategória.
    nem nehéz megérteni azzal az idézettel amit betettél utána, hogy leírtam hogy a 6700XT jobb vétel annak akinek nem számít az RT és a DLSS.
    A 3060 Ti tud FSR-t és DLSS-t is fordítva nem igaz. RT teljesítményben meg 6800-6800XT- szintjén van ,tehát de, bocs a 3060 ti nagyjából felmossa padlót a 6700XT vel ilyen téren hiába plusz Vram, nem egy AMD-s emberkét olvastam itt is meg Vs ben is aki 6800XT vel vagy 3060 Ti vel játszik RT vel.
    A DLSS jobb minőségű mint az FSR pont annyira tükör ez komment az "alig észrevehető "dologra mint amit én írtam arra hogy az Ultra beállításon kívül létezik high és medium is a textúráknál amivel játszhatóvá lehet tenni egy játékot a magas Vram igény miatt minimális vizuális hátrányért cserébe.
    Vannak emberek akiknek nem pálya az AMD kártya semmilyen szinten mert ragaszkodnak az Nvidia megoldásaihoz, annak nem jött el az ítéletnap, mert 8 GB vram van a kártyáján vagy csak 10. Egy 3080 kártyát eszembe sem jutna lecserélni egy 6800XT re más meg örömmel cserél.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák