Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz Abu85 #2228 üzenetére

    Olyan DX11-es játék ahol számottevö látványbeli difi lenne majd csak a jövö év második felére várható.Láttuk a Dirt2-t DX9-be is gyönyörü,föleg 250-nél egy sportkocsibol... ;]
    A Stalker még mindig nincs kinn angolul,bár ez nemsokára meglesz,és hát ott sem dobtam magam hanyatt a látványbeli difitöl..a Battleforge-t meg meghagyom annak aki akarja... :DDD
    A radeonok ára pedig lefelé fog menni ez a piac törvénye,itt most nem egy-két hónapos dolgokról beszélek.A mostani áremelés oka meg nem csak a konkurencia hiányának köszönhetö,ebben a TSMC gyengélkedése is komoly szerepet játszik... ha lenne elég GPU akkor nincs miröl beszélni , el lennénk árasztva radeonokkal...hiszen a VGA gyártók azért egymással is versenyeznek.Inkább ird azt gyengécske volt már a 3850CF... ;] /(OFF)

    Hogy a témához is...én nagyon várom a fermit,most kb olyan 5-6ezer PPD-t csinál egy GTS250, a GTX280 olyan 7500-9000.... kb ennek a háromszorosát vároma fermitöl,szeretném ha foldingban olyan 20.000-25.000PPD
    csinálna,jót tenne a csapatnak,ha a játékok meg elmegyegetnek akkor hajlandó vagyok kompromisszumokra mégha aznos árban is adják a radeonokkal...

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák