Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz Abu85 #20389 üzenetére

    Arra kíváncsi leszek hogy a Playstation 5 milyen fejlődést hozhat. Az eddig pletykák alapján egy speciális navi GPU-t kap ami ssd memóriát fog használni videóramként. Valami ilyesmiről szólt a pletyka, de a Sonynak pont az lenne az elsődleges célja hogy a játékterületet megnöveljék.
    Állítólag a PS5 developer gépe 256 gb memóriát tartalmazott, ami azért nem semmi :)

    De majd kiderül ha megjelenik 2020 fele/után. Az biztos ha kijön a PS5 akkor a pc játékok is fejlődni fognak valamelyest ismét. Azért elégé sok játék konzol port, a GTA 5 pc verziót se éreztem szebbnek a PS4 verziótól.

    Igen a Crysis 1 a maga idejében megfingatta a hardvereket, az első GPU ami képes volt 60 fps-t nyújtani 1080p-ban alatta Very High-on az a GTX 680 volt 2012-ből. Másrészt a Crysis 1-ban ha grafikát váltottál érezte az ember a különbséget :D Szemmel látható volt. A mai játékokban meg kajak én nem igazán érzem hiába állítok grafikát.

    Elég megnézni ezt a Crysis 1 videót :) Én az állam fogom mennyit változik a játék :) [link]

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák