Új hozzászólás Aktív témák

  • mark939

    csendes tag

    Egy kis helyzetjelentés. Mennek a heti körök, csinálom a dolgom ha esik ha fúj, most olyan heti 40 km környékére emeltem az adagot, nem akarom rögtön kinyírni magam, nem vagyok egy sérülős, de nem is szeretném kockáztatni, izmos is szépen fejlődnek és szoknak hozzá a terhelésre.

    Ha már nagyon kütyü témában utazunk most: Eddig egy Samu Galaxy Watch 4-el futottam, vegyesek voltak vele az érzéseim, már tavaly is szenvedtem a melegben, mert ha úgy érzékeli, hogy nem bír a hőfokkal ami a tokjában uralkodik akkor lekapcsol minden passzív és aktív funkcióját és átvált kizárólag óra üzemmódba. Már többször is sikerült megszívatnia, ugyanis néhány alkalommal megszakította így az épp rögzített futásomat a közepénél, arról ne is beszéljünk, hogy zenével egy 2 órás edzést nagyon csücskösen tudott kibírni.

    A hónapban ünneplem a születésnapom, így gondoltam meglepem magam valami újabbra, szebbre és HASZNÁLHATÓBBra. A választásom sok keresgélés után egy Epix Pro Gen 2-re esett, 2 napja használom, de esküszön nem gondoltam volna, hogy mennyi minden testreszabható, mennyi mindent rögzít és monitoroz a napi rutinomból. Az edzés rögzítését már meg sem említem, olyan szépen egyenletesen működött, hogy végig vigyorogva teljesítette a mai 10-esem. :DDD

    A választás azért rá esett, mert megszoktam az amoled kijelzőt, nekem ez tetszik, modern hatású mégis jól látható, továbbá az új szenzort kapta meg, van Stamina funkció, és zseblámpa, ami számomra eszméletlen hasznos tud lenni, ha éppen éjszakás vagyok. Meglehetősen szoknom kell, de eddig túlszárnyalta az elvárásaim. :R

    Földön kívüli intelligencia? Először a Földön találjunk valamit!

Új hozzászólás Aktív témák