Új hozzászólás Aktív témák

  • LanyUs

    senior tag

    válasz Peterhappy #65655 üzenetére

    Egy baráti beszélgetésnek is felfogható amit most írok! Oké? :R A soraid gondolatokat ébresztenek...
    Na nekem épp ez a bajom! Mindent beleadok a darálóban edzésről edzésre. Sőt ezt megtámogatom az életvitellel is ( no cigi, no pia, no buli ) + rendes alvások ( kivéve a 2,5 éves keltéseket, mert azon változtatni nem tudok ).
    Türelmes vagyok már, eleinte ezzel problémák voltak. Viszont ha nem jönnek az eredmények el tudok kenődni rendesen ( most tekintsünk el a cipelt zsírtól :D ) Természetesen itt a feszített minőségi edzésekre gondolok. Bár Tom írta, hogy a daráló része a fáradtság is stb. A futás végén elég szomorkásan tudok hazaérni, amiből másnap már felállva nem érződik semmi. Mert hát új nap, új lehetőség!
    A másik az egészségemért tevés, ami egy szoba bringa napon 95-100 hrm vagy a laza futás napon 130-140 hrm tartománnyal úgy gondolom tényleg megvalósul. De az egészségemért teszem a kimaxolt 95% hrm tartományban futott köpködős edzéseket is? Amikor a bordámon veszem a levegőt? Vagy amikor a fokozó tempón már nyélgázon önkívületi állapotba hajszolom a testem? :)

Új hozzászólás Aktív témák