Új hozzászólás Aktív témák

  • tibcsiworld

    aktív tag

    válasz HKorn #59800 üzenetére

    Épp Te is hozzászóltál a Forerunner 45-ös teszthez.

    " A Forerunner 45 viszont már GPS oldalon is pontatlanabb: előfordult 40-50 méteres eltolódás a valós útvonalhoz képest kristálytiszta időben..."

    Itt azt írják a gps-ről, hogy:

    "Bip U a telefonét használta; annál nincs pontosabb."

    2 szembemenő állítás. Passz.

    Nem beszélve, hogy a fr 55 (gondolom a 45 is) nem érintőkijelzős. Ezen meg is lepődtem.

    A Fr 55 pedig 180euro. (felvidéki vagyok) Ami számomra érdekes, hogy
    a Fr 245 270eurotól 330euróig megy, és a királykategória előző szériája,
    a Fr 935 330euro. Gyakorlatilag fele
    a Fr 945 610eurós árának.

    Azért nem volt olyan rossz vétel az az mi band6, mert az 5x, 6x drágább forerunner 45,55 nem győzött meg.

    Viszont ha eljutok 10k-hoz, akkor kapok magamtól órát. Még nem olvastam utána, mit tud a 935, de lehet az lesz a befutó. Dupla annyiért, mint egy 45 ára. Szerintem baráti.

    (#59787) Hi!King

    Az adatok megegyeznek a "couch to 5k" adataival 100m eltéréssel. :) Sőt, a második futásomnál a couch cseszte el az útvonal rajzolását, de nagyon. :(

    ígyvanferi

    Én is néztem a Fenix 6-ot. Nálunk 408euro. (Most minden árat az alzáról nézek) Az már sok. A Fenix 6 annyira csúcs? Jobb lehet, mint egy 945 vagy 935? A fényképek nem adják vissza. :(

    parandroid

    Bocsi. A teszt valami bip u és venue sq volt (fent linkeltem), azt a sima 45 teszten írta a srác.Azt is linkeltem fent. (Bocsi, csak már annyit olvasok, hogy összefolyik minden. :( )

    Megtaláltam az amazonon, és postával is 200euro alatt van, ami szuper, de én félek, hogy ez a fritzektől jön, és ha gond van, oda visszaküldözgetni nem olcsó. :( (Nálunk a faluban van alza box, és a visszaküldéssel sincs gond, cserébe drágább.) Illetve a szlovákok 2 év garit adnak.

    Tényleg nem idegesíteni szeretnélek Titeket, és nem is fillért baxni (bocsi), de nagyon körbejárom a dolgokat vásárlás előtt.

    Amúgy ki milyen órát használ?

Új hozzászólás Aktív témák