Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Dare2Live #46950 üzenetére

    Karos mobiltartokról lebeszéltetek a nagy mobil miatt. Kulcsot is kell vinnem az se menne bele.
    Holnap vszeg megnézem ezt az övtáskát decathlonban. Nincs messze. [link]
    Ha nem jön be és sajnos esélyes pl nem átlátszó eleje akkor lehet ez lesz, csak zöldben. [link]

    Jelenleg ilyeneket "futok" játszótéren körbe körbe... :) ez is megakadt mert volt vmi történés aztán meg idő elött mert menni kellett. Ezért is toltam meg picit a végét. [link]. Hja minden kezdet nehéz.

    Vmi futótrikókat kell még vennem elég izzadós vagyok sima pamuttrikóba futok és a fenti sebesség és 15C mellett csurom víz a poló futás végére. Javaslat?

    És persze cipő is kéne. Tavaly vettem egyet azon az alapon hogy le volt árazva és azt mondták ez jó cipő... meg tetszett. :DDD 1hónapja futogatok most kezdtem olvasgatni és realizáltam, hogy fogalmam sincs milyen is a lábam... Ezzel kapcsolatban, hogy melyik futósboltba menjek ahol megmondják tapasztalat? Vagy bármelyik jó?

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák