Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz ígyvanferi #40662 üzenetére

    Nem jött helyre, mindig fáj, húzódik, bedagad, ropog, stb., de olyasmi nem volt az elmúlt 2 hónapban, ami miatt ne tudnék futni. Ez azért örömteli. Nem hittem volna, hogy lehetséges az alapján, ami előtte volt, és most is bizonytalan, hogy bírom e 3 vagy 4 hónapig. Majd az idő eldönti. A legtöbbet szerintem az jelenti, hogy tomcica ajánlása szerint inkább többször futok kevesebbet, illetve ezek nagy része regeneráló 130-140-es pulzussal. Ezerszer gyorsabb így a regeneráció, mintha csak minden másnap futnék hosszabbakat. Rendes edzés szinte alig van, a vasárnap dupla táv, a csütörtök meg gyors, kb. ennyi. Nem tudom ez a 200 mennyire tartható, előző héten 53-at futottam, és úgy tűnik, hogy sok volt a térdemnek, és jobb visszavenni heti 40 körülre. Próbálgatom a határaimat. Sokat most nem emelek szerintem a távon, max heti 45-ig, inkább azon változtatok majd, hogy keddre is beteszek egy gyors edzést. A kondi most olyasmi, mint 2 éve volt a komolyabb kihagyások előtt, 5k olyan 4:25 min/km-el megy, nem egy nagy szám, de a kicsinek is örülni kell. :-) Ha tudom tartani a mennyiséget, és nem sérülök le, akkor még akármi is lehet.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák