Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz inf3rno #40476 üzenetére

    Akart a halál pb-t, túlélésre játszottam. A csapat miatt mentünk, 14 résztvevővel a harmadik legnépesebb csapat voltunk, nyertünk 20 liter sört! Ez a Main Lauf Cup sorozat egyik versenye volt, egyéniben, és csapatban is megy az értékelés, a csapatnak azon tagjai vesznek tészt a csapatversenyben, akik legalább 5 eseményen ott vannak. A végén az értékelt csapatok minden ilyen tagja kap pólót is. Nekünk ez volt az ötödik, a következőre nem tudunk menni, aztán még a frankfurti Silvesterlauf lesz, az úgyis csak 10k. Valami horribilis mennyiségű sört lehet nyerni a végén, egy raklappal, vagy valami ilyesmi. :DDD

    Ja, amúgy még annyi adalék, hogy ugye egy hónapja annyira keveset eszek, amennyire merek, elég stabilan beálltam 70 kg-ra mostanra, rendszeresen alá is benézek, ma reggel speciel 69,2 volt a kijelzőn. Egy hónapja még 72-73 között voltam, de aug közepén jöttünk meg a nyaralásból, ráadásul volt egy hét kihagyásom, akkor veszélyesen közel voltam a 74-hez is.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák