Új hozzászólás Aktív témák

  • Never79

    tag

    válasz I02S3F #39359 üzenetére

    Köszi, Tomcica neked is.

    VO2max nekem 48-53 között mozog. Szerintem alapvetően csak tendenciának lehet értékelni a garmin órák mért eredményét. Ha sok gyorsat futok 50 felé megy, ha terepen futok lemegy 48 körül.

    Stabil/neutrális cipő. Nekem van mindkettő. Bemérettem, ennek eredményeként mizuno wave rider 20at kezdtem el használni. Nagyon szerettem, így kapkodva megvettem a 21et is. Na 30-40 km után kiderült, hogy nem fog semmit, befele dőlt a bokám. Vakartam is a fejem, hogy akkor mégis hogy mérték be a lábállást. Ennek ellenére vettem egy neutrális hoka bondi 5öt. Semmi gondom nem volt. Jött a 6os széria, azzal sem volt gond, de ub előtt akartam 2 cipőt, hogy legyen csere ha beázik az egyik. Biztosra mentem a boltban bondit kértem újra. Az eladó azért erősködött, hogy próbáljam ki. Erre mikor futok benne, mondta, hogy szerinte nekem stabil cipő kell, mert hogy befele dől a bokám. Na így lett stabil hoka gaviotám. Most megint vakarom a fejem, mert a bondi is jó ami neutrális, meg a gaviota is jó, ami stabil. Nem érzek problémát (mizunonál egyből tudtam, hogy gond van) egyik esetében sem.

Új hozzászólás Aktív témák