Új hozzászólás Aktív témák

  • zaskar

    senior tag

    válasz dabgergo #36475 üzenetére

    Én az elmúlt 10 évben 7 Garmin órát vettem külföldről, szerencsére egyikkel se volt gondom. A leghosszabb ideig ebből egy FR310XT-t használtam (2009-ben vettem, még ma is megvan, semmi baja), a legrövidebb ideig pedig egy Fenix 5 plus-t, 2 hónapig. A váltásokat sosem az indokolta, hogy elégedetlen lettem volna az előzővel, hanem általában jó áron sikerült venni az újabb modellt, a hazai árhoz képest. Sosem volt garanciális problémám, aminek örülök is, mivel olvastam egy-két esetet az UK-s garis ügyintézés nehézségeiről. Ezért ha itthon valamelyik viszonteladó (a Fitu pedig az, szerepel a Navigate honlapján) olcsóbban adja, mint a hazai listaár, érdemes onnan megvenni. A 935 egyébként jól tartja az árát, én most a második példányt nyúzom. Mindkettő német beszerzés, az elsőt 2017 végén vettem, a másodikat nemrég, de majdnem ugyanannyiba kerültek. Szóval több kitérő után visszatértem a 935-höz, a Fenix túl nagy és súlyos volt nekem, nem tudtam megkedvelni. Volt közben egy hazai beszerzésű FR 645 Music-om is, az is jó kis óra, persze vékonyabb csuklóra való. A beépített zenelejátszó jó találmány, de úgy döntöttem, hogy a jövőben hordok magamnál egy kisméretű telefont futáshoz, mivel leggyakrabban a városon kívül futok. Jöhet egy kutyatámadás vagy sérülés, és eddig sose volt nálam. Akkor meg már arról is tudok hallgatni zenét.

Új hozzászólás Aktív témák