Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz borix #34564 üzenetére

    sétában nincs limit az a baj :) 83km-et tudok sétálni egyhuzamban beszélgetve kényelmesen, hegyről le, hegyre fel...ill. ellenőrző pont nélkül többet is..igaz aztán besavasodom kb 1,5perc alatt, és nem hajlik a térde, :DDD ...letesztelve, minden előkészület nélkül :) egyik cimbi elhivott kinizsi100-ra, én meg kedvelem gondoltam ne menjen egyedül.

    meg kivel beszélgessek kocogás közben? :)
    korábban próbáltam már sanyargatni magam, salátával, gyümölcsökkel, rizzsel...0 sikerrel.
    Most többségében sikerül este már nem ennem...iszom az édes löttyöket továbbra is, és igy is 5kg lement 1.5hónap alatt ...rossznak nem nevezném, legalábbis 2-3éve mutatott ennyit a mérleg utóljára.

    margithid
    tegnap+tegnap előtt 20k lépés felett voltam, de 10-12 szokott lenni átlagban. Engem a séta semmit nem fogyaszt (persze lehet túrázással másképpen lenne, de ha nincs időm futni napi 30-40percet (meg kedvem sincs), akkor a túrázás kilőve heti 1x is, nemhogy minden nap (egy kis 6hónapos tököst altatunk minden este, aztán van időm/kedvem 20-30percre szenvedni....Ő mindennél fontosabb, és 3-4órás intervallumokban élünk)

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák