Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    No, megvolt a 10k-s felmérő verseny, 49:30 lett a vége. Csalódott nem vagyok, tavaly év végén 49:45-tel zártam, utána jött egy hónapos kihagyás, aztán a visszarázódás. Igazából már annak örülök, hogy viszonylag gyorsan sikerült erre a szintre visszakapaszkodni. Ennél több most nem volt bennem (igaz, rápihenés sem volt előtte), szép egyenletes, 168-as átlagpulzussal mentem végig, még az is kizárt, hogy ezt 21 km-en keresztül tudjam. Egyelőre ez marad cél év végéig (megközelíteni az 5 percet km-enként félmaratoni távon), illetve 10k-n meg megpróbálok szintén év végéig legalább további 15 mp-et faragni km-enként.

    Ja, a garminom meg haldoklik, a pulzusmérője teljesen használhatatlan (szerencsére van öv), vagy beáll egy értékre, és azt mutatja órákon keresztül (akkor is, ha futok), vagy konkrétan semmit nem mér, hiába égnek a ledek. Emellett bugos a gps is néha, és random elállítgatja a pontos időt (ez a legnagyobb gáz, mert hétköznapi órának is használom). RIP FR235, élt két hónap híján két évet. Amazon.de-n most 429 eur-ra van leakciózva a fenix5, jól nézem, hogy ez elég jó vételnek számít?

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák