Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    Futottam 10k-t, még mindig próbálgatom a mezítlábas technikát. [link] A talajfogásnál még nem tudom pontosan, hogy a talpam melyik részére és milyen szögben a legjobb az érkezés, meg hogy gördülni kell e ennél a technikánál is vagy sem. Pihenni is kellett közben, keringésben az 1 hónap pihenő miatt nem vagyok ott, ahol kéne, szúrt a bal oldalam, meleg volt, izzadtam, mint a disznó, stb... Azért ez az 5:12-es pace bíztató, már ha jól mért a mobilom. A micoach levonja a pihenőket ellentétben az endomondoval. Még tolok egy edzést felsőtestre a héten, aztán jövő héten folytatom az állóképességit ezzel a technikával, és megpróbálom kitolni a távot 20k fölé. A vádlim szerintem megint pár napig izomlázas lesz. Legutóbb 5 napról már lement 4 napra az izomláz, ami szintén bíztató. Gyorsul a regeneráció, meg adaptálódik ehhez a fajta futáshoz. Most is keményen megszaggattam. 4k után kezdett el fájni, lefelé sokkal rosszabb volt, mint hegymenetnek, figyelni kellett minden lépésre, hogy ne sérüljek le. Az Achilles fájásom úgy néz ki elmúlt, kopp-kopp. Azért ezek még nem olyan hatalmas távok, hogy biztosan ki lehessen jelenteni. Legutóbb 12k után jelentkezett csak...

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák