Új hozzászólás Aktív témák

  • band1103

    őstag

    válasz Bitlisz #6854 üzenetére

    No flame no offenz. Peace!
    Személyeskedés nálam nem itt kezdődik. Mert ha azt mondanám hogy "vegyél vissza az arcból újonckám" az már az lenne de én nem mondok ilyet mert ellenkezik az elveimmel. Szerencse hogy velem futottál össze mert sokan már sokkal erősebben reagálnának rád.
    Egyébként nem azt írtam hogy TE vagy a sületlen hanem azt hogy az a sületlen amit írtál. Nem ua. lássuk csak: Te írtad hogy

    "Ez egy jó leírás a témáról igaz régi."

    A Vastagon szedett részben rejlik az ördög de lássuk tovább:

    "Csak annyi, hogy ezt nem ezen a gépen tettem meg, hanem az asztalin amiben HD4670-es volt és 32bites Vista."

    Sajnos jelenleg egy ATI VGA-t sem lehet manapság (tehát nem a múltban hanem manapság) egy szinten emlegetni még egy G98-as maggal rendelkező GF8400gs-el sem. A 3D teljesítmény nem minden. Tehát ne emlegesd egy szinten egy HD4670-est az ION-al de ne is gondold hogy egy szinten van ha nem próbáltad. Miért? Mert az nV képes úgy megírni a driverét hogy ne legyen arra érzékeny hogy a film kódolása belefér-e a DXVA kereteibe. Ellenben az ati jelenleg nem foglalkozik driver szinten ezzel mert úgy van vele hogy a DXVA szabvány filmeket viszi ami meg nem szabványosan készült azzal meg (jelenleg) nem törődik. Ennyi a történet.

    Tények:
    1. az én GF8400gs vga-m jelenleg jobb DXVA-ban mint bármely HD4xxx-es vga.
    2. az én vga-mban VP2-es Video process van az IONban már VP3-VP4-es van ami fejlettebb.
    3.Én W7-ről beszéltem nem Vistáról.

    Ha valamit nem tudsz vagy ha valamit keversz szólj szívesen segítek. :R Mert én alapvetően ilyen vagyok nem olyan.

    [ Szerkesztve ]

    "A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

Új hozzászólás Aktív témák