Új hozzászólás Aktív témák

  • weresgyufa

    tag

    Sziasztok.

    Jelenleg már rendelkezem agy nem olyan rossz HTPC-vel, Ő lenne az, amit sikeresen elbontok. (tudom hogy kupi van, de nem érdekelt)
    Ha valakinek kell pl a ház, alaplap, stb majd hamarosan megtalálja a hírdetések kötz.
    Új projektbe kezdek, ami szintén HTPC, de ez egy gyári gép, csak én alakítom majd átt az, sikerült beszereznem E-Bay-ről ezt a gép egy ACTIVY Media Center 530/570-es ami magában sem olyan rossz, de ha Core2 képes lenne maga lenne a tökéletesség, alapjában is egy halktalan masina, és a távirányítója sem olyan rossz, bár kicsit vaskos.
    Egy alaplapcsere lessz a gépben, amiről még majd le kell forrasztgatnom dolgokat hogy be is férjen a házba, ezért is keresek olyan lapot, amit ebben a hozzászólásban írtam, vagy olyat aminek a hátlapkiosztása ezzel megegyező, legyen benne 7.1 hang, és a szokásos tűs csatlakozások mint ezen a lapon. Ha valakinek van 5lete azt várom szeretettel, remélem mihamarabb elkezdhetem az építkezést amit remélhetőleg majd megosztok veletek egy cikkben, ha nem bánjátok, ilyet még úgysem olvastam magyar fórumon :)
    Bocsi a telefonos fényképekért, de csak ez volt kéznél.

    [ Szerkesztve ]

    - www.bolondsagokboltja.hu -

Új hozzászólás Aktív témák