Új hozzászólás Aktív témák

  • stigma

    addikt

    válasz gurabli #39734 üzenetére

    Sziasztok!

    Érdeklődnék hogy ,,user error" van nálam vagy épp csak valamit elfelejtettem beállítani.
    Adott egy ASrock N3150 + 4GB RAM + SSD+..bla bla, illetve egy Win10+kodi, Plex(havernak tesztelésre feltelepítve)+Transmission+Tonido(saját cloud) HTPC , amin az alábbi oldalon lévő beállításokat beállítottam már=> itt csekkolható

    A Tv-m (Sony 42W815B tudja a 3D-t, a géppel HDMI 1.4-el van összekötve viszont a 3D-t nem igazán viszi, mert igaz elindul a kép, Half-OU-s változatot töltöttem le, Over/underrel beállíta de a kép kettéosztódik.
    Most én vagyok hülye és csak akkor megy a 3D ha van Nvidia a gépben ami ebben segít vagy simán is megy?
    ugyanez a film Raspberry Pi2 @openelec 6.0-val simán megy és ahogy elnéztem szinte ugyanezek a beállítások voltak.

    gurabli : jelen esetben azt mondod ha nem érdekel a 4K tartalom + jó oprendszer és képminőséget akarok , akkor Ubuntu (mondjuk 15.10) + kodi + Transmission + etc , érdemesebb lenne feltennem és azt apár parancsot kiszedni/megtanulni netről?

    nekem most a lényeg az hogy a mostani FullHd-s TV-m, amin csak 1080p-t nézek + néha 3D-t , jobban és szebb képet adna mint a Win 10 amit most nyújt?

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Új hozzászólás Aktív témák