Új hozzászólás Aktív témák

  • 100b

    tag

    válasz dabadab #1764 üzenetére

    A projektor kérdésben előrelátó vagyok. Van egy jó nagy üzes falfelületem, ahova 5 méterről tudok (tudnék, ha lenne mivel) vetíteni. Ide nem lóg se csillár se növény se semmi :)
    Mondjuk az igaz, hogy ha minden a VGA kártyába lesz integrálva, akkor az egyedi vásárlóknak jó drágán fogják adni a HW-es dekódereket. Arról nem is beszélve, hogy egy VIA-s ITX rendszerhez max 1 bővítőkártyát tudok betenni. Az pedig a Tuner lesz :(
    Bár...
    Ha a TV adások is az említett h264-ben jönnek majd, akkor azért abba is bele kell majd építeni (legalábbis igy logikus rendszerterhelés szempontjából. Aztán az megint más kérdés, hogy pl ez a TV tuner kaphatja -e a jelet a másik irányból (pl egy merevlemezről lejátszott h264-es állomány esetén). Erre elég kicsi az esély, így viszont megdőlt az univerzális VIA nano/pico ITX HTPCrendszerem ötlete :(
    Na akkor elő a farbával!
    MIlyen alaplappal és processzorral tudok szembeszállni a VIA rendszer 5-20W-os fogyasztásával. És itt most nem a katalógusadatok érdekelnek, mert az a TDP is egy kicsit gyanús nekem. Már az elnevezés is kicsit csalfa nekem.
    Szóval? Győzzetek meg! (Légyszíves)
    Előre is köszi!!!

Új hozzászólás Aktív témák