Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandit21

    addikt

    válasz WiZARD #4380 üzenetére

    Világos. Nyilván nem lesz örökre így. Én a magam részéről akkor vagyok nyugodt ha az ev 2 l benzin fogyasztás alatt van mert nekem úgy érte meg ezt számoltam ki magamnak anno. Amíg otthon rossz esetben 69 Ft egy kw és a 13 as fogyasztással ez 900 Ft addig nyugodt vagyok mert ez jó árú benzinből 1.8 l /100 a nem jó árú bol meg 1.2
    Ehhez jön még ha sikerül napelemmel a sapka alatt maradni akkor 36 al lehet újra számolni, akkor 1 l / 0.65 lesz ha meg sikerül az év egy részében akkor tölteni majd amikor sut a nap akkor meg "ingyen van" mert nyilván a napelemet a jotunder hozta.

    Na a lényeg hogy 1.2-1.5 körül van az amire én úgy gondolom hogy megéri. 3.2-5 l körül már mellé tennem a serpenyő másik oldalára azt is hogy első vagy második autó milyen sűrűn kirándulok vele és eleve mivel nem tudom otthon tölteni mehetek töltőt keresni ott hagyni haza menni vissza menni érte 4-6 óra után. Ezek egyéni preferenciák. Lehet valaki azt mondja hogy még így is megéri neki, szíve joga legyen boldog.

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

Új hozzászólás Aktív témák