Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • verser233

    senior tag

    Sziasztok!

    Nos, most kaptam egy üzit az eladómtól miszerint megkapta a pénzt és hogy már küldte is a csomagot :)) és hogy The item is ''és akkor itt egy sorszám és betűk'' (nemtom szabad-e az ilyet nyilvánosan leírni. :) Szóval miért kell nekem ezt a kódot tudnom? Így lehet követni a csomag útját? Ha igen akkor hogyan? Én annyit tudok hogy légipostával küldi, ez le van írva neki a termék leírásában.

    Tud valaki ebben segíteni?


    Más:


    pontosan egy hete liciten vásároltunk egy másik ketyerét, egy másik eladótól és szombaton ki is fizettük, és tutira megkapta a pénzt mert a banktól jött valami erre utaló dolog, na most az eladó cseszik válaszolni akármit is kérdezek, és most még csak azt sem tudom, hogy feladta-e már a csomagot. Szerintetek érdemes valamivel fenyegetőzni nála vagy még korai és várnom kéne? Ha érdemes, akkor mégis mivel kéne megfenyegetni úgymond hogy iparkodjon gyorsabban, ha már a pénzemet elfogadta? :F Azóta már megbántam hogy nem voltam körültekintőbb az eladó terén, a mostani vásárlásom során már nagyon figyeltem erre és ez meg is látszik, mert a másik eladó már postázta.....de ez............. :F

    https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés