Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMaster

    addikt

    válasz Attila 1 #41720 üzenetére

    szerzödésben ha ott van hogy ennyi a havi dija, akkor az marad, csak a nettö nö, viszont a listaárasok instant 9%csökenést kapnak, majd amikor az okos csomagosok is lejárnak akkro ök is, bár nem mintha egy okos csomagnál aminél 6800ft-rol beszélünk aminél a net 4000ft, ami lényegében 360ft csökenés,
    persze most kirobantottam egy forum vitát megint, mert leirom ha tetszik ha nem , hogy remélem aki okos csomagban van annak marad a szerzödés miatt a fix ár, nem mintha az a 360ft/ho halálos lenne,
    nah és evvel most elértem azt hogy szocsata legyen jönnek majd a nah de 20honap alalt az a 360 ft az 7200ft és az pont elég egy üveg whyskire-vag hasonlo megjegyzések.
    de szerintem evvel várjunk január 1.-ig, akkor ugy is kirobban itt a forradalom azért a 360ft -ért meg fognak veszni egyesek itt, ez 100% .

    amugy rátérve a lényegi részére a törvényre, van egy kis kapu is benen , miszerint a jelelegi csomagkhoz mérten kell egy ezeknél olcsobb konktruciot kiálitson a szolgáltato, bár lasan az ilyenek miatt a digi ingyen kell adja a net-et mert igy is apropénzbe kerül, hátmégha ennél is olcsobban kell adja.

    [ Szerkesztve ]

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák