2016. szeptember 28., szerda

Gyorskeresés

(#15351) profchaos

profchaos
(lelkes újonc)

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Sárváron lakunk, nemsokára költözünk és ezt a Digi TV műholdas cuccot néztem ki.

Kérdésem, hogy van-e esetleg valaki innen Sárvárról vagy a környékről, akinek ilyen van és ha igen, akkor mennyire biztos a jel? Mennyire megbízható ez a műholdas TV? Rossz időben is szokott lenni adás? Eddig mindig kábelen voltunk, de fele annyi lenne a havi költsége.

Valaki aki esetleg nem sárvári is segíthet! :)

Köszönöm szépen előre is! :R

(#15352) Anonymus23 válasza profchaos (#15351) üzenetére

Anonymus23
(őstag)

Általában Magyarországon nincs különbség, ha van szabad rálátás a műholdra és jól be van állítva, akkor nincs vele gond. Csak nagyon komoly felhősödésnél megy el.

;) - Uplay/Steam/Origin: Anonymus23_hu

(#15353) Prien válasza Anonymus23 (#15352) üzenetére

Prien
(őstag)

" Csak nagyon komoly felhősödésnél megy el."

Amit én egyfajta időjárás-előrejelzésként szoktam felfogni, mert utána mindig ideér a vihar. :D
Szerencsére ritka az ilyen.

A pénz nem boldogít, de határozottan jobb lesz tőle a közérzetem...

(#15354) yanna válasza Prien (#15353) üzenetére

yanna
(senior tag)

Az is csak akkor, ha a "vihar" a tányér és a műhold között tevékenykedik.

(#15355) dsd1 válasza profchaos (#15351) üzenetére

dsd1
(tag)

Nálam Idén nyáron kb 2-3x volt olyan durva vihar amikor néhány percre elment a Digisportok HD vétele, de az SD verzió még akkor is nézhető volt :) Szóval ettől nem igazán kell tartani, az átlagos felhős-esős időt meg sem érzi a jelminőség.

[ Szerkesztve ]

(#15356) Tibi1977

Tibi1977
(újonc)

Nem feltétlen kell nálad kell legyen nagy eső vagy vihar. Akkor is elmehet a kép ha a feladóállomás közelében rosszalkodik az időjárás. Hiszen akkor a jelet sem tudják feladni. :)

(#15357) Pumma válasza Tibi1977 (#15356) üzenetére

Pumma
(PH! kedvence)

Ha nálad van a nagy vihar, akkor nem a tévézés lesz az első szerintem. A másik, hogy a kábeleseknél is elmehet a jel, mert az is műholdon keresztül megy. De ilyeneken nem nagyon kellene aggódni.

Xiaomíííííjaú

(#15358) profchaos

profchaos
(lelkes újonc)

Köszönöm szépen a választ mindenkinek! :R

(#15359) Inhouse válasza frovery (#14635) üzenetére

Inhouse
(kvázi-tag)

Sziasztok!

Tudja valaki ennek a minidin 9p dugónak a bekötését? Ne a netről, hanem egy tuti bevált kellene, mert van fent pár fajta, az biztos, hogy a 4-es a kompozit videó, de a 9 és a 8 nem az audio az biztos. Egy román srác leírása szerint a 2-es egy mono hang kimenet, de a legtöbb fellelhető rajz szerint ez a 6-os lenne...kicsit nehézkes próbálgatni, ezt a kis vacak dugót. :(

[ Szerkesztve ]

Üdv Inhouse

(#15360) Prien

Prien
(őstag)

Kaon 1000 tulajok!
Nálatok fordult már elő olyan, hogy tv nézés közben egyszer csak kiírja, hogy: "nincs tárolt csatorna" ?
A tv egy smart Samsung H6400, de arra nem gyanakszom, mert a szomszéd szobában is megszűnt a vertikális jel ezzel egy időben...

(#15361) ibiza80 válasza Prien (#15360) üzenetére

ibiza80
(újonc)

Valószínűleg a fej halt meg, vagy haldoklik!

LG 50 LB 650V

(#15362) Voice24 válasza Prien (#15360) üzenetére

Voice24
(senior tag)

Ha ez megnyugtat, nálam az egyik Kaon (de csak ez, a másik nem), most már szinte napi rendszerességgel lefagy, mégpedig úgy, hogy nem tudom bekapcsolni, csak egy áramtalanítás után. Este még minden oké, amikor kikapcsolom, de másnapra valamiért elszunyókál. és nem hajlandó bekapcsolódni.
Csak rá kellene szánnom magam, hogy lejelentsem hibára.

(#15363) Prien válasza ibiza80 (#15361) üzenetére

Prien
(őstag)

A fej jó, mert ha áramtalanítom a Kaont, akkor lesz jel a másik beltérin. Érdekes.
Nagyon gyanús nekem a Kaon, eddig 2x csinálta mióta megvan, azaz kb. Február óta.

(#15364) g0dl

g0dl
(őstag)

Hali, a Digi műholdas most nézhető dvb-s képes tv készülékkel stb nélkül?
Ha igen, akkor kérhető-e több kártya is több készülékhez?

(#15365) Tibi1977 válasza g0dl (#15364) üzenetére

Tibi1977
(újonc)

Műholdas SmartCAM jelenleg nem igényelhető. SD és HD boxot adnak csak.

(#15366) yanna válasza g0dl (#15364) üzenetére

yanna
(senior tag)

S2 tuner és CI+ slot szükséges, digi leírás szerint 2 db kártyát adnak max.

(#15367) Tibi1977 válasza yanna (#15366) üzenetére

Tibi1977
(újonc)

CI+ mellett a DVB-S tuner is elegendő, csak ebben az esetben nincsenek HD adások.

(#15368) Janaboy

Janaboy
(PH! addikt)

Milyen fejet es kabelt erdemes venni ket belterihez?
Tudom, h a digi kiepit, de felujtas miatt szeretnek elore dolgozni es a digi csak megrendeles utan kuld szerelot.

Janaboy

(#15369) Gábor984

Gábor984
(kvázi-tag)

Sziasztok!
Most szeretnék előfizetni egy műholdas csomagra. A kérdésem az lenne, hogy a tetőtérben van egy szobánk, ami nincs még befejezve és pont ott van, ahova a tányért kellene tenni kívülre. A kérdésem az lenne, hogy mindenképpen kívülre kell-e tenni a tányért? Nem elég ha csinálok egy tartót neki az üres szobában és pont arra irányítom az ablak előtt amerre kellene? Nem szívesen furkálnám ki a friss szigetelést. Válaszotokat előre is köszi.

(#15370) frovery válasza Janaboy (#15368) üzenetére

frovery
(senior tag)

Fejet és kábelt is ad a szerelő, sokkal olcsóbban, mint amennyiért te meg tudod venni. Gondolom van valamilyen bélés cső (bergmann) a falban, abba utólag is be tudja húzni a szerelő.
Amennyiben mindenképpen a sajátodat szeretnéd használni.
Koax kábel, 3×-os árnyékolású, réz belső ereset vegyél, RG6U.
Twin fej.

(#15371) frovery válasza Gábor984 (#15369) üzenetére

frovery
(senior tag)

"pont ott van, ahova a tányért kellene tenni kívülre."
Te ezt honnan tudod, hogy csak oda lehetne felrakni? Majd a szerelő a helyszínen eldönti, mint szakember.

"A kérdésem az lenne, hogy mindenképpen kívülre kell-e tenni a tányért? Nem elég ha csinálok egy tartót neki az üres szobában és pont arra irányítom az ablak előtt amerre kellene? "

Ez tényleg nagyon amatőr kérdés, évek óta nem találkoztam ilyennel.
A parabola tányér és az egyenlítő fölött keringő műhold között szabad kilátásnak kell lennie. Azaza, rákell látnod a műholdra. Esélytelen ez a megoldás, főleg egy szigetelt ablaküvegen keresztül.

Mindenképpen kikell rakni azt az antennát, akár az oldalfalra. Nem kötelező a tetőre rakni, egyébként a szerelők 90%-a nem is fogja neked odarakni, mert a tetőre kiépítés sokkal több energiát, időt és veszélyt is tartalmaz.

Simán oldalfalra fogja neked rakni egy fali tartóval.

(#15372) Gábor984 válasza frovery (#15371) üzenetére

Gábor984
(kvázi-tag)

Te ezt honnan tudod, hogy csak oda lehetne felrakni?
Onnan, hogy az előző is ott volt, amit a régi tulaj elvitt.

Ez tényleg nagyon amatőr kérdés, évek óta nem találkoztam ilyennel.
Én kérek elnézést, hogy fel mertem tenni a kérdésemet ebben a fórumban, ami ha jól tudom pont ezért lett létrehozva.
Amúgy jelenleg egy kültéri antenna van beállítva a szobába az adótorony felé fordítva, hogy az ingyen fogható adásokat tudjam nézni, és képzeld el tökéletesen fogja, még a HD adásokat is. Ezért merült fel bennem, hogy a parabolával is működni fog.
De még egyszer elnézést kérek, hogy hülyeséget kérdeztem... többet sem fogok.

(#15373) Pumma válasza Gábor984 (#15372) üzenetére

Pumma
(PH! kedvence)

Nyugi! :DDD Földi vételhez lehet bent is az antenna, műholdnál nem. A mindigtv-hez nálam egy 2 méteres koax vezeték helyettesíti az antennát, és HD adásokhoz is elég.

Xiaomíííííjaú

(#15374) Atomantiii válasza Pumma (#15373) üzenetére

Atomantiii
(senior tag)

Akkor még nem láttad az orosz fórumon a csókát aki bentről (is) veszi a műholdas adást az ablakon keresztül.

(#15375) Pumma válasza Atomantiii (#15374) üzenetére

Pumma
(PH! kedvence)

Az engem nem érint, a lényeg hogy nekem kint van az antenna a falon és veszi az adást. A ruszki felőlem meg azt csinál, amit akar. :P

Xiaomíííííjaú

(#15376) Voice24

Voice24
(senior tag)

Az másnál is megvan, hogy az epg-ben sok műsor megkettőzve, osztódva szerepel? Előbb van egy 5 perces darab, majd különállóan a többi. Így pl. ha éppen olyat akarok felvenni, két műsort kell rögzítésre beállítani.
Ez mi a fenéért van? Ez is a digi egyik hóbortja? :D

(#15377) Janaboy válasza Gábor984 (#15372) üzenetére

Janaboy
(PH! addikt)

Elvileg lehetséges, viszont biztos hogy nem alap cuccal (fejjel, tányérral), mert valszeg nagyfokú jelveszteséget szenvedne el.
Próbálkozni lehet, de a Digis csávó nem hinném, hogy megcsinálja :(

Janaboy

(#15378) doberman válasza Gábor984 (#15372) üzenetére

doberman
(senior tag)

egyébként hova van az leírva, hogy tetőre kell rakni... én is csak röhögök mikor látom, hogy a ház legmagasabb pontjára teszik forgatóstól mindenestől, ha meg gond van akkor meg jön a tetőn táncolás. :DD

(#15379) Gábor984 válasza Pumma (#15373) üzenetére

Gábor984
(kvázi-tag)

Köszönöm, na ezt nem tudtam. Így már képben vagyok. Akkor kívülre kerül az oldalfalra. Üdv!

(#15380) mcfly82 válasza Janaboy (#15377) üzenetére

mcfly82
(lelkes újonc)

Simán lehet bent is a parabola, csak ki kell nyitni az ablakot amikor tévézni szeretne :))

(#15381) Clever0 válasza mcfly82 (#15380) üzenetére

Clever0
(fanatikus tag)

A földi és a műholdas vétel abban is különbözik, hogy a műhold sokkal magasabban van, vagyis az ablakhoz nagyon közel kell tenni a parabolát, hogy rálásson a holdra, de ezt már a fejtartó is akadályozhatja.

(#15382) afecto válasza doberman (#15378) üzenetére

afecto
(újonc)

Nem kell :( röhögni ,nincs leírva sehol ,de van akinek csak erre van lehetősége. Pl. bérleményben ,ahol csak a meglévő oszlopra lehet rakni. Igen , ilyenkor jön a tetőn táncolás stb. Néha ez van ,ha akarod nézni az Anyátok Közt-et, meg a kiváló magyar focit...

[ Szerkesztve ]

(#15383) Quqesz válasza Voice24 (#15362) üzenetére

Quqesz
(PH! kedvence)

Van bedugva az usb csatiba vmi?pendrive,vinyó? Ha igen húzd ki és minden rendben lesz. Én ezzel sz.ptam és szerelő is volt kint.

LG G4 6.0 & Asus Zenpad 10,1;Panasonic TZ20

(#15384) Voice24 válasza Quqesz (#15383) üzenetére

Voice24
(senior tag)

Van, de éppen az a lényege nekem az epg-nek, hogy onnan állítok be rögzítésre műsort.

(#15385) Ghostman78

Ghostman78
(senior tag)

Tud valaki olyan esetről hogy a szerződésben levő ügyfelet kötbér megfizetése nélkül "elengedték" volna hivatkozásul a nem megfelelő szolgáltatásra ? Másik eset én lennék, per pillanat folyamatban :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15386) frovery válasza Ghostman78 (#15385) üzenetére

frovery
(senior tag)

"nem megfelelő szolgáltatásra ?"

Csak érdeklődési szinten. Ez mit takar?

(#15387) Ghostman78 válasza frovery (#15386) üzenetére

Ghostman78
(senior tag)

2016.07-tól írtam alá 1 évet
2 dekóderrel sok HD val, sok adóval 3300 ft / hó, hibátlan
07.hó óta 2x cseréltek dekódert
dekóder fagy 3-4 naponta (táp ki és be csak úgy éled fel, felvételt nem használom ), hang csúszik, minimál viharban is elmegy nálam 100as tányérral, (2x állítottak rajta)
karakterisztika ocsmány, és idegesít
illetve a csatornák váltása "lassú", ami szintén idegesít (UPChez képest)

ár hibátlan, de a szolgáltatás nem
UPC directen voltam 14 évig, mennék vissza :U

[ Szerkesztve ]

(#15388) frovery válasza Ghostman78 (#15387) üzenetére

frovery
(senior tag)

Most írhatnám, hogy használj saját készüléket, tv-t de sajnos a Digi eldobta ezt a szolgáltatását most szeptember 1-től.
A Kaon boxokkal az utóbbi időben tényleg egyre több a hiba. Biztosan idegesítő dolog egy előfizető részéről.
A jel egy tényleg 100-as tányérral ha jól van beállítva, akkor nem mehet csak úgy el. Egy 60-asat használok upc-re és digire is, nagyon nagy esőfelhőnek kell lennie, hogy elmenjen. Az tuti beállítási hiba.
A csatorna váltás az újabb kaonokkal tényleg brutál lassú.

Az igazat megvallva, a upc direkt kártyámat én sem cserélném le, semmi pénzért. Ár/érték arányban, még mindíg a legjobb, főleg annak, aki a digisportokat nem nézi, én nem :)

(#15389) Quqesz válasza Voice24 (#15384) üzenetére

Quqesz
(PH! kedvence)

Ebben igazad van, de sajnos a kaon-t lefagyassza néha a bedugott háttértár. Mint mikor a pc a benthagyott háttértárról akarna bebootolni, de ugye nem azon van az os. Nos itt is ez van, a bedugottról akar bebootolni, de nem tud, tehát lefagy.

LG G4 6.0 & Asus Zenpad 10,1;Panasonic TZ20

(#15390) frovery válasza Quqesz (#15389) üzenetére

frovery
(senior tag)

Ez firmware bug.
Annyira lebutítják a boxokat szoftveresen, hogy az már neki is fáj. :P :F :Y

(#15391) nagysandor79

nagysandor79
(tag)

sziasztok.
valaki megtudja saccolni, hogy mennyit fogyaszt egy beltéri?
Ugyanis vannak olyan alkalmak amikor a szüleim csak a tv-t kapcsolják ki, a beltérit nem éjszakára. nappal meg melóznak, és általában én veszem észre,hogy megy a beltéri mikor haza jövök melóból.régi fajta beltériről van szó.

(#15392) frovery válasza nagysandor79 (#15391) üzenetére

frovery
(senior tag)

Ha jól emlékszem, 60W körül megesznek simán a régiek.
Viszont néha nem árt kikapcsolni, mert a táp így hamarabb tönkre megy, + stand by állapotban kap frissítést a beltéri.

(#15393) Anonymus23 válasza nagysandor79 (#15391) üzenetére

Anonymus23
(őstag)

Melyik beltéri?
A régiek nálam olyan 30-40W között ettek (ha jól rémlik), a KAON meg 10W körül, de legalább a KAON lekapcsolja magát egy idő után.

Szerk:
Most néztem korábbi méréseimet, a régi SD beltérik kikapcsolt állapotban is képesek voltak 20-30W-ot felvenni. Innentől kezdve akár a korábbi hsz szerinti 60W sem lehetetlen :(

[ Szerkesztve ]

;) - Uplay/Steam/Origin: Anonymus23_hu

(#15394) frankstork

frankstork
(tag)

HD boxot csak a digin keresztül lehet beszerezni? Aktív kártya van.

Ez csak egy fórum topic, lazíts, nem figyeli senki, hogy észre veszel-e minden hibát...

(#15395) Csabee.

Csabee.
(PH! nagyúr)

Van itt valaki aki egy előfizetéssel 3 kártyát használ?

(#15396) frovery válasza frankstork (#15394) üzenetére

frovery
(senior tag)

Nem.
Beszerezhetsz sajátot is, amiben CI+ modulfogadó kell, hogy legyen.
A jelenlegi kártyádat lekell cseréltetni modul+kártyára (Cam modul).
Viszont ezt a lehetőséget szept. 1-el a Digi kilőtte, nem lehetséges a rendelés.

Csabee.@ Szerintem 3-at sosem adthattak ki, max 2db-ot, így nemhinném, hogy lenne ilyen előfizető.

[ Szerkesztve ]

(#15397) Csabee. válasza frovery (#15396) üzenetére

Csabee.
(PH! nagyúr)

Értem. Miért fáj nekik hogy 3-at adjanak? :)

(#15398) frovery válasza Csabee. (#15397) üzenetére

frovery
(senior tag)

Mert kevés volt nekik, nem gondoltak az igényekre, de már meg is szűnt ez az opció.

A UPC Directnél is ha 3 boxot igényelsz, csak 1db HD-sat adnak alapból. Külön, utólag kell megigényelni ha mondjuk mindhárom tv-d HD képes. Mégha HD csomagra fizetsz elő, akkor is ennyit adnak. :W

Nem röhej ez a 21. században??? :Y

(#15399) Watt25 válasza Csabee. (#15397) üzenetére

Watt25
(PH! kedvence)

Azért is, mert simán eljátszható lenne, hogy három szomszéd összefog és harmadolják egymás között az előfizetési díjat.

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#15400) Csabee. válasza frovery (#15398) üzenetére

Csabee.
(PH! nagyúr)

Mi szűnt meg? Nem értem, most két kártyát egy boxot azért egy előfizetésre tudok kérni gaz?

Watt25: És a box-al mért nem játszható el ugyan ez? Nem értem az összefüggést.

[ Szerkesztve ]

(#15401) frovery válasza Csabee. (#15400) üzenetére

frovery
(senior tag)

A modulos, kártyás előfizetés szűnt meg, most szeptember 1.-étől. Tehát, csak beltéris(boxos) előfizetés lehetséges. Az ÁSZF-ben írtak is erről. :o

(#15402) ibiza80 válasza Csabee. (#15395) üzenetére

ibiza80
(újonc)

Hali!

Anyósoméknak augusztus végén köttettem be a Digit, 2 db SD box ( még régi tipusú tv-jük van )+ Cam modul, amit én használok. Miért kérdezed?

[ Szerkesztve ]

LG 50 LB 650V

(#15403) Csabee. válasza frovery (#15401) üzenetére

Csabee.
(PH! nagyúr)

De jó... pedig én nem akarok boxot és külön távirányítót. Tehát ez tuti hogy nem adnak 1box és 2 kártyát mint eddig?

ibiza80: Nekem otthonra kéne 3 kártyás megoldás.. de már a 2 is jó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#15404) frovery válasza ibiza80 (#15402) üzenetére

frovery
(senior tag)

És kaptál Cam modult augusztus végén? Hol?
csakmert rengetegen fél éve is várnak egy modulra.

Csabee.@ Hidd el, nem fogsz 1db Cam modult sem kapni, nemhogy 2-3-at. Megszüntették a Cam modul értékesítését szept. 1-el.

[ Szerkesztve ]

(#15405) Janaboy

Janaboy
(PH! addikt)

Amugy saját modult nem lehet venni?

Janaboy

(#15406) frovery válasza Janaboy (#15405) üzenetére

frovery
(senior tag)

Nem!
Párosítják a kártyához, csak így adták, mert ugye múlt idő.
Ez nem upc direkt. No, én ezért vagyok upc-s 4 éve, mert olyan készüléket használhatok, amilyet szeretnék/pénztárcám engedi.

(#15407) Winnie The P válasza Csabee. (#15395) üzenetére

Winnie The P
(őstag)

Én igen (2 sd, 1 hd) beltérin.

ASRock M3A785GM|Phenom II X4 955BE|Deepcool Gammaxx200T|Kingston HyperX 2*4 Gb 1333Mhz|Gigabyte R7 370 OC|Samsung F3 500Gb|Chieftec 450W|LG Flatron W1934S|Windows 7 Home Premium 64bit|ESS9

(#15408) ibiza80 válasza frovery (#15404) üzenetére

ibiza80
(újonc)

Heves megyében lakom, és miután telefonon megrendeltem a Digit, ( augusztus 27-én ) a következő hétre ígérték a Cam modult, de a gyöngyösi raktárba csak az azt követő héten érkezett meg, így ezt követően tudták csak bekötni mindhárom helyre.
A szerelő egyébként még nem hallott a Cam modul szept. 1-ei kivezetéséről, de örült neki!

[ Szerkesztve ]

LG 50 LB 650V

(#15409) gorilla86

gorilla86
(újonc)

Sziasztok! Szűk fél éve van digim NA1000HD beltérivel és a problémám hogy a felvétel később nézhetetlen. Szaggat akad mint amikor nincs normális vétel. Vannak néha 1-2 perc normális hang és kép de zömében nézhetetlen. Van erre valami megoldás? Olvastam hogy többen is küszködnek ezzel.

(#15410) luke30 válasza gorilla86 (#15409) üzenetére

luke30
(lelkes újonc)

Mire megy a felvétel ? (Valszeg az eszköz nem megfelelő sebességű.)

(#15411) Janaboy

Janaboy
(PH! addikt)

Chili meg Kivi tv megjeleneserol tudni vmit?

Janaboy

(#15412) Pumma válasza ibiza80 (#15408) üzenetére

Pumma
(PH! kedvence)

Én egy hónapja kérdeztem, és azt írták, hogy rendelhető digi előfizetés Cam modullal is. Akinek még kell, az szerintem a Váci úti központba menjen be, egy próbát megér.

Xiaomíííííjaú

(#15413) lacoka

lacoka
(újonc)

Üdv!
Lehet tudni a modulos, kártyás előfizetés megszűnésének okát, ill. hogy csak átmeneti állapot -e?

(#15414) frovery válasza lacoka (#15413) üzenetére

frovery
(senior tag)

Hogy átmeneti e, azt nem tudni. Viszont amennyire a Digit ismerjük, ennyi volt ez a szolgáltatás. Nemigen várható ebben előrelépés.

Az oka, valószínűleg a sok próbléma volt az előfizetők részéről. Többe került nekik a sok kiszállás, mint amennyi hasznot hozott.

(#15415) diablo666

diablo666
(tag)

Sziasztok!

Ma beszereltek egy kaon na1000hd belterir...
Ezt valahogy osszetudom kotni rca-val egy regi tevevel...?
A szerelo azt mondta,hogy nem lehet osszekotni sehogy...
Aztan a vegen azt mondta,hogy keressek egy euroscart csatlakozot...O azt mondta,hogy napokig kereste a neten es nem talalt...En nem ertek hozza...
Ezelott egy 1000 eves belteri volt...Azon voltak rca bemenetek...
Fontos lenne osszekotni,mert 90%-ban anyam nezi a tulso szobaban a regi tevejen a digit...?

A regi teven egy ilyesmi atalakito van... : [link]

Ez nekem nem lenne jo,mert a scart kabel vegere kell kotnom az atalakitot...
az uj belterin ilyen a scart bemenet...: [link]

van usb bemenet is,de a neten nem lattam usb-> rca atalakitot...
egyaltalan letezik olyan...?

Kaptam egy scart kabelt is...Ha rakotnek a vegere ilyen atalakitokat akkor mukodne,ugye...?

[link]

[link

[link]

Ezek kozul melyik lenne nekem a legjobb...? mindegyikkel mukodne :F

Remelem ertheto a kerdesem :R :R :R

(#15416) frovery válasza diablo666 (#15415) üzenetére

frovery
(senior tag)

Nemigen értem a problémádat?

Amikor a szerelő ott volt, hogyan kötötte be úgy, hogy nem tudta összekötni a tv-vel?
Akkor, ott, azonnal kellett volna kérni olyan cdatlakozót, amivel egy régi, hagyományos tv-n lehet nézni az adásokat. Amennyiben ilyen kábel nem volt nála, ami alap, hogy legyen, akkor adjon olyan boxot, ami megfelel az elvárásoknak.
Utólag reklamáld meg, mert ez így neked nem felel meg!

(#15417) diablo666 válasza frovery (#15416) üzenetére

diablo666
(tag)

Az en tvmel hdmi-vel kototte ossze persze...

A kerdes a masik szobaban levo regi tv-re vonatkozott...
De akkor jok lesznek nekem ezek az atalakitok...?
Rendelhetem barmelyiket a 3 kozul...?

(#15418) AtHoS válasza diablo666 (#15417) üzenetére

AtHoS
(PH! kedvence)

Ha a KAON-hoz ott a gyári Scart cucca, akkor én az elsőt vagy az utolsót választanám. A középső a 4scart 6tca cuccával nekem nem szimpi, bár lehet, hogy az is rendben lenne

[ Szerkesztve ]

Vistaboy: "Nem kell, ugyanis nem lesz DNF-em. A demó alapján felejtős" válasz rá KKaresz45-től: "Ez van, ha gyorsan összecsapnak valamit"

(#15419) diablo666 válasza AtHoS (#15418) üzenetére

diablo666
(tag)

Koszonom. :R

(#15420) bango

bango
(újonc)

Érdekes az én KAON beltérimen még rendes 21 tűs SCART van, azzal is használom a régi tévén, bár van benne egy diszkrét búgás ami zavaró.
Nem ért hozzá vki miért búg? (más eszközzel is búg SCART-on keresztül nem csak a KAON-nal)

(#15421) Watt25 válasza bango (#15420) üzenetére

Watt25
(PH! kedvence)

Földhurok

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

Copyright © 2000-2016 PROHARDVER Informatikai Kft.