Új hozzászólás Aktív témák

  • whbear

    senior tag

    válasz Istju #2639 üzenetére

    Nekem telepíteni kellett a kde-l10hu csomagot mert igaz magyar lett de valami miatt visszaváltott angolra és nem volt ott a magyar nyelv.

    Határozottan fenáll a hiba. Ha feldugom az IDE kábelt a DVD-re ami primary slave, akkor nem bootol fel hanem megáll a starting 217 (nem emlékszem pontosan) feliratnál. Utána jönne az, hogy odanyúl a sda1-hez, de csak villog a kurzor. Ha DVD nincs ott akkor minden rendben. Legrosszabb esetben veszek egy SATA-s DVD-t, mert nem tenném már vissza a Fedorát, mert az Arch nagyon gyors és szép egy Intel Atom procival és 2Gb RAM-mal.(HDD az szinte új, azt nem szívesen cserélném.) Igaz, a Fedora is elakadt néha néha, de ott nem az elején hanem mielőtt indulna a GDM. De itt állandó hibáról van szó.

    Mivel a telepített rendszer akad el, van ennek köze az Evolutionhoz? Nekem nincs már Facem, kérlek oszd meg a választ.

    Hangkártyára: Nekem csak azután lett hang, hogy feltettem a pulseaudio-t. Utána meg egyből előjött a Notification bug amit mát írtam hogy lehet elhárítani.

    Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

Új hozzászólás Aktív témák