Új hozzászólás Aktív témák

  • Tegla80

    addikt

    válasz SylarHUN #6107 üzenetére

    Quick match:
    -nem mas,mint a megmaradt gt-s emberkek hirtelen osszehozasa.
    Erre meg szimplan a jelenlegi letszam miatt van(lehet) szukseg.Ha van eleg ember akkor van kivel jatszani es nem kell eme ficsor.....mivel jott a ficsor........,de ezt tudjuk.
    A miert meg szamomra 1ertelmu......csalodott mindenki aki eddig kitartott a GT reszek alatt mert ez jott(jovoget) nekunk....
    Felre ne ertsetek, a tartalom nekem boven jo lenne(bar ha a gt5re huzzak ra ezt a grafot az jobb lett volna.Vagy ide atemelve azon dolgok...... ),de a GT szamomra a multirol szol(na).Ilyen lohugy serverparkkal(bar sztem a "koronas" emberke a server) ami a GT ben van,elmehetnek a sunyi pi-ba.
    16 embert nem tud stabilan kezelni a rendszer....ez mar tobb,mint vicc kategoria,foleg ha azt nezzuk miota csinaljak......
    Lokukit nem foglalkoznak a dolgokkal,nezik ,h elfogytok(En mar honapok ota nem jatszottam,)es mindenki keres mast.....
    Folyamat informalodom,mi es hogy alakul a GT ben,de olvasva a minap,h pl nem volt hang a szobaban ,mert egyszercsak csend lett az 5koros futam alatt....4 embernel,nemar ...... :C :U erre lehet tenyleg versenyt szervezni..... meg a jo edes anyukadat yama

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

Új hozzászólás Aktív témák