Új hozzászólás Aktív témák

  • Z.É.T.

    őstag

    válasz Stanlee #79506 üzenetére

    Köszi neked is.
    A támogatással - minimum részlegessel - egyetértek.

    Arról, hogy egy fodrászat (+kozmetika) mennyire számít veszélyesnek, olyan hosszan tudnék írni, hogy még én is unnám, a nagyon felületes ajánlások szerint is a felső harmadba tartozik.

    Részemről legyen annyi, hogy a "fogalmam sincs, hol kaptam el" közül elég jó arányban tippelem a szalonokat.
    Egy vendégnek is nagy a kockázat, egy fodrásznak, kozmetikusnak pedig extrém nagy.

    A feketézésről: sajnos ismerek olyat, aki hallott már olyanról, hogy valaki úgy próbálta meg átvészelni tavasztól őszig, hogy egy magánház kertjében felállította a 18m2-es, százezret érő fesztiválozós sátrát és legalább a vendégei 5-15%-át el tudta így vállalni szabadlevegőn, ventillátorral, hajmosás és finishtermék használata nélkül, minden egyes vendég után fertőtlenítve, maszkban, stb

    Nem egy mókás szitu ez sem.
    De pl az dublini haveromat az utolsó pillanatban lemondó feketéző fodrásza már nem jött ki a kórházból. Én ennél jobban jártam, csak már szívesen keresnék annyit és olyat, ami nem csak a kötelező minimum, ez viszont addig elképzelhetetlen, amíg nincs beoltva a közvetlen környezetem minden tagja és én magam is.

    Így is hosszú lett, mindegy...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák