Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Csatravi #57778 üzenetére

    Engem aztán nem zavarnak, sétálgassanak csak ha nincs más dolguk.

    Azt olvastam, hogy biztosítják a rendőröket! Az tudod mit jelent a katonáknál, ha valakit biztosítanak? Na majd nyugtalankodni fogsz, ha tapasztalod! TEKnősökkel nincs ilyen gond, ők civil belvárosi terepen gyakorlottak, de a katonák.....és ugye nem tudhatod, hogy milyen tűzkész állapotban van egy biztosító katona fegyvere. Szóval szerintem semmi keresnivalójuk nincs az utcákon ebben a helyzetben.

    A katonához hozzátartozik a fegyvere is ha tetszik ha nem.

    Nem, kizárólag akkor, ha kötött vagy kötetlen formájú harcfeladatot lát el. Remélem ezen nem akarunk vitázni túl sokat. ;)

    (#57791) Csatravi

    Láttad volna mikor az oroszok meg a magyarok vonultak hadgyakorlatra. És hetekig lőttek egyfolytában.

    Te láttál ilyet? Itt hazánkban? Érdekes lehetett. :D Mármint a film, amire valóságként emlékszel vissza! Utóbbi 40-50 évben nem tartott a két nemzet közös hadgyakorlatot, olyat biztosan nem, hogy az utcán láttál volna fegyveres orosz katonát. A Déli Hadseregcsoportnál tilos volt fegyveres katonának utcára menni(anélkül is kb), max zárt rendszerben közlekedhettek, ha fegyver volt náluk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák