Új hozzászólás Aktív témák

  • HagaNRG

    őstag

    Sziasztok kedves barátaim!

    Ezúton köszönöm az egy hetes kényszerszünetet a topicból a rendezőknek, szenteste reggelén a legszebb ajándék volt:) Egyébként meg őszintén sajnálom a meggondolatlan offtopic elszólásom és tényleg szívből megbántam, de aki ismer, tudja jól, hogy a 7 éves PH! tagságom óta soha, senkivel, semmilyen konfliktusba nem kerültem és igyekszem mindenkivel végtelenül korrekt és barátságos módon megnyilvánulni. Szóval ez a kitiltás most szívbemarkoló volt számomra...
    Úgyhogy ezúton is utólagosan is boldog ünnepeket mindenkinek!

    Máris kezdem a lényeggel, nehogy megint offtopic módon nyilvánuljak meg!
    Karácsony utáni első munkanap reggelén besétáltam egy multiba- hangprojektort venni- mikor eszembe jutott, hogy hátha van valami Xbox akció. Eladót megkértem, hogy listázza már ki ár szerint az Xbox One játékokat. Project Cars 3 és Batman- Arkham Knight volt a legalsó sorban, 2 ezer Ft-ért:)
    1-1 db. mindkettőből, kiárusítás. De valahol a szekrényben van, ki sincs rakva. Megkeresed azért? Persze...
    Tíz perc turkálás után hozta is az elad srác a két játékot:)

    Alig hittem el, ezekhez képest kutyafitty, a Live-os akciós hetek... (mondjuk a BlackFlag-et sajnálom, hogy kihagytam 2500-ért, ezt még vissza fogom sírni párszor) :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák