Új hozzászólás Aktív témák

  • Elamaas

    tag

    Sziasztok!

    Tegnap lettem én XBOX One tulajdonos. (alap gép + kinect + Zoo Tycon + Sport Rivals).
    Beszereztem egy plusz kontrollert is charge kittel stb. + 12 hónap Live Gold.

    Kérdéseim:

    1) XBOX-nál, ha pl egy játékkal otthon egyszerre ketten is szeretnénk játszani akkor hogy működik a belépés a 2. kontrollel? (Gondolok itt arra, hogy pl ps4 nél mikor becsekkolok a kontrollerekkel pl diablo 3 akkor válogatni tudok a profilok között, hogy kiével lépjek be az adott kontrollert illetően. Xboxnál ez hogy van ?)
    Olvastam valamit, hogy talán minden kontrollerhez kell egy microsoft fiókot rendelni?

    2) Amikor a a fiokom az egyik kontrollerhez hozzárendeltem, kaptam egy nevet meg egy idióta profilképet. Ezeket meg lehet változtatni pl saját képre meg saját névre ?

    3) Ha az én ms fiokomon van beaktiválva a live gold és mondjuk más fiok is van hozzáadva, az első kérdésemből kiindulóan teszem azt a 2. kontrollerhez akkor ő is tudja használni az én live goldom?

    4) Milyen játékokat ajánlanátok multira, mászkálós-kalandozós-fejlesztős-kraftolós, valamint verekedős kategóriákban? FPS játékok mennyire kezelhetők célzórendszer szempontjából?

    Bocs, butákat kérdezek

    Egy kicsit részletesebb felvilágosítást szeretnék a témában és úgy a multizásról egy azon gépen két emberrel.

    Ezer köszönet! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák