Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz Def26 #4256 üzenetére

    Nem akartam negatív irányba feltenni a kérdést, csupán leírtam, hogy azok a funkciók amikre én gondolni tudok h jó lehet, azokra szerintem van sokkal jobb alternatíva, amihez ráadásul nem kell bekapcsolni +1 készüléket, viszont tényleg érdekelt mi az amire nem gondoltam.. Az meg h van rajta hdmi, hát a tvmen is van 4, az erősítőmön is van 3 be 1 ki, így puszán az h ezen is van semmi pluszt nem jelent... Így ezt egyelőre én is csak parasztvakításnak tartom, de gondoltam hátha van olyan aminek van értelme is és nincs rá alternatíva... Így hirtelen azon kívül h arra h "xbox on" bekapcsol a tv, erősítő és konzol is, a helyett h bekapcsolnám a tvt (ami cec-el bekapcsolja az erősítőt) majd külön a konzolt... de ez nem nagy előny, ráadásul alapesetben vagy bekapcsolom a tvt, vagy a ps-t s a tvt, de ha játszani akarok, meg tudok nyomni egy ps gombot... Valamint az h pl játék közben besnappolok egy machinima appot, ami megmutatja h hogyan öljem meg az adott általam legyőzhetetlennek vélt bosst jut még eszembe, de egyrészt gyenge gémer aki ilyenre szorul :)) másrészt meg megnézem tabletemen, vagy két ps gomb megnyomásával a psen (valszeg tabletet választom mert ott gyorsabb a gépelés) nomeg ilyet kb soha nem csinálok...

    Szóval értem én h miféle dolgokra való, de egy épkézláb hasznos dolgot nem találtam még benne amit eddig ne tudtam volna megcsinálni, s lehet mondani h de majd idővel fejlődik, lehet így lesz, de jelenleg ennek az égegyadta világon semmi értelmét nem látom... Mert az is micsoda előny h a tv műsor közé beteszi pl a netflixet is... hát ha egyszer én netflixelek akkor tudom h azt akarom s eleve ott keresem... + a settop uija meg a box uija is jelen lesz, csuhajja...

Új hozzászólás Aktív témák