Új hozzászólás Aktív témák

  • wannnabeees

    aktív tag

    válasz Sidorovich #28415 üzenetére

    Szia!

    A Forza 5 istenkirály. dzsatubén kismillió teszt és gameplay igazolja eme állításomat.
    A gari intézéséből csillagos ötösre vizsgázott az MS. Bőven megadják az ígért 2 éves garit (2 év 3 hónap szokott lenni). Viszik és hozzák háztól házig a cuccokat.

    Nem puffognak ha valami hibás, hanem javítják - cserélik (már amire tényleg jár a gari).
    Biztos van aki megbánta. Viszont olyan is van aki megbánta hogy PS4-et vett elsőre.

    MS-nél az a jó, hogy kb bárhol megveheted a gépet. Ha bontatlan, akkor nem lesz gáz, hisz a garanciát 100%ban az MS intézi. Nem is kell a bolttal konzultálnod. Beregisztrálod a gépet az ms oldalán és ennyi.
    A konzolvilág teljesen megbízható bolt.

    KS
    GT
    KSZ

    Ezekben a webshopokban nézz még azért körül.
    Nem rossz ajánlat amit kinéztél. Viszont ha rám hallgatsz (nem muszáj, csak ötlet :D), akkor nem Fifa 15 és Forza 5 bundlet veszel.
    6 illetve 5 ezer ft-ért tudsz hozzájuk venni letöltőkódokat.
    A 12 hónapos live boltból 11 ezer ft, netről 10ért is vehető.

    105 ezer ft-ért lehet venni már alapgépet minden nélkül. Ha utólag veszed meg ezeket a cuccokat, akkor ~127 ezerből kijössz és ugyanott vagy (illetve marad még 11 ezer ft-od, amiből tudsz venni 1-2 játékot még (vagy play and charge kitet)).
    Persze utóbbi megoldással nyűgösebb. Neked kell tudnod, hogy megér e neked ennyit ez.

    Viszont itt 1 sokkal jobb vétel: 139 ezer ft. Ugyan az mint a konzolvilágos, csak kapsz még mellé egy destinyt is 1 ezer ft-ért.

    tunkiih - :DDD akkor még én is odaülnék játszani, hiába van itthon is.
    orichalcos - én sem vitázni szándékoztam, csak azért ajánlottam neki hogy nézze meg, mert én is megtudtam nézni ott őket (bár semmiben nem befolyásolta a döntésemet :D)...hátha ő is a szerencsésebb típus

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák