Új hozzászólás Aktív témák

  • hadogabi1

    senior tag

    Tolom a Destiny-t 1-2 napja amikor időm van egy két kérdés. Itt nem nagyon lehet venni plusz dolgokat csak amiket kapok így küldik után extrába? 4-es vagyok asszem 4 küldit csináltam meg összesen. Egyenlőre jópofa gém csak kezd nehezedni most a 4. nél amíg megjavított vmi berendezést addig egy terembe vagy 50-en rámjöttek. Gondolom ilyen tovább is majd. Másik kérdés látok egy csomó embert játszani vele. A bolygón is pl jöttek velem 2-en de ők 20-asok kb meg hasonló szintűek én kb hiába lövöm az ellent ő szétszedi mire odaérek. Ez így elég uncsi. Ezért is kapom az xp-t vagy csak én ölöm és eltaláltalálom? Nem lehet vhogy belállítani hogy ne legyenek idegenek a játszmába mert így elég nehéz lesz fejlődni ha mindenért ők kapnak csak xp-t. Persze a csomó szörnyhöz már be se jöttek csak a bolygón szaladgáltak.

    Biztos van elég hülye kérdés is benne. :D

    TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

Új hozzászólás Aktív témák