Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Cyrin #147323 üzenetére

    Én konkrétan árokba lőném azt, aki kitalálta, hogy excelben a rohadt függvényeket, meg a billentyűparancsokat is nyelvenként fordítsák. Amikor az ember már készségszinten kezeli angolul, és néz tanácstalanul maga elé egy magyar régiós gép előtt, az eleve szemét dolog, de most, hogy németül is kénytelen vagyok megtanulni, ezt már személyes sértésnek veszem valami felsőbb hatalom részéről.

    Az informatika, és bármilyen kapcsolódó tevékenység nyelve az angol kellene, hogy maradjon, minden más kínzás. A laptopomon az alapformátumok, és a billentyűzetkiosztás miatt magyar a régió, angol a Win10, de német vásárlás, néha egy-egy frissítésnél olyan gyönyörű, kevert nyelvű üzeneteket kapok...

    Amúgy vakamelyik Gears of Wart én megpróbáltam egyszer magyarítva játszani, hónapok múlva is random szituációkban képes voltam visítva felröhögni, amikor egy-egy gyöngyszem eszembe jutott.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák