Új hozzászólás Aktív témák

  • zbundy

    aktív tag

    Így egy hónap folyamatos használat után el kell mondanom, hogy az xbox one x egy katasztrófa. Megvan a ps4 pro is es azt is nyúzom elég gyakran, de annál 1 év alatt nem volt soha fagyásom vagy indokolatlan konzol kikapcsolás, esetleg elsőre be nem kapcsolás. Az X-nél minden napra jut valami. Itt is sokat olvasom, hogy valakinél épp szervízben van a gép. Ilyen szarul összerakott gép lenne ez? Az 1 hónap után átláthatatlan menüt már nem is említem, az már csak részlet kérdés. De az elmúlt 1 hónapban volt itt már minden. Dead Space mentés betöltésnél lefagy a játék és a konzol is. Egymás után 3x és csak a konzol kikapcsolásával tudtam újra életet lehelni bele. Aztán végül ezt egy sima újraindítás megoldotta, azóta nem jött elő. 2-3x már előfordult hogy bekapcsolom a konzolt aztán mielőtt betöltene kikapcsolja magát. Bekapcsolom még egyszer akkor már jó. Volt már olyan is kétszer, hogy elvesztette a jelet a kontroller és a box egymás között, mint amikor lemerül az elem, csak fullra töltött elemnél. Illetve egyszer volt még olyan hogy battlefront 2 közben kikapcsolt a gép magától. Aztán bekapcsoltam és végülis utána onnan folytatta ahol épp tartottam, mint ha csak szundiba tette volna magát.
    Kérdem én ez elődordul másnál is és ilyen szar ez a gép vagy kifogtam egy ilyet. Ha nem muszáj nem vinném gariba vissza. Egyébként új gép.

Új hozzászólás Aktív témák