Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz r.levente75 #122767 üzenetére

    A lányom tök jól halad a Far Cry 4-gyel. Ha így folytatja, előbb meglesz, mint a Primal. Ezzel együtt a minap próbaképpen elindítottam a Joyride Turbot, egy órára ottragadtunk előtte osztott képernyőn. Mit mondjak, nem volt egyértelmű a fölényem... Ilyen játékok amúgy miért nincsenek manapság?

    Amúgy ma távsegítséget kért, mert nincs hangja az Xboxnak. Próbáltam minden ötletet, de csak nem segített (reset, áramtalanítás, kábelek ellenőrzése, kikapcs mindent, és újra be), már végképp nem értettem, mi van, mire kiderült, hogy a játékoknak van hangja, minden tökéletesen működik, csak a gép nem zúg indulásnál. Úgy látszik, vagy amiatt, mert mindent átraktam a külső HDD-re, valamit a konzol is másképp csinál, vagy jött valami update, amitől nem pörög fel indulásnál, én nem tudom, de a szívbajt hozta rám. :DDD Már azon gondolkoztam, hogy magyarázom el neki a hdmi kábel cserét, vagy hogyan megyünk bele telefonon keresztül a soundbar menüjébe.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák