Új hozzászólás Aktív témák

  • notika77

    senior tag

    válasz jr1994 #160840 üzenetére

    14-es szinten vagyok én is, szóval nagyjából képben vagyok. De nekem már ehhez is sokkal több (200+) csata kellett és próbálok rájönni, hogy volt-e/van-e olyan, hogy "nem enged" nyerni a játék sok csatán keresztül. Nálam volt olyan nap, mikor az első 8 csata alatt 10 tankot sikerült kilőnünk, majd mikor végre sikerült volna nyerni, befoglalt az ellen :). Voltak olyan napok is, amikor sorozatban jöttek az olyan csaták, amikor már a kezdés utáni 20. másodpercben lehetett látni, hogy 2-3-4 tank hátrányban vagyunk vagy már visszaszámláláskor látszott mennyivel rosszabb vagy csak arra a pályára nem illő tankokat kaptunk vagy mikor 1000 alatti sebzéssel - esetleg egyedüliként átlépve ezt az "álomhatárt" - top sebző lehetett valaki a csapatból. kchryss-nek is voltak ilyen napjai - reméljük a mai már nem ilyen lesz - és erre lennék kíváncsi, hogy gondolod, szerencsés voltál és nem sok ilyenben volt részed vagy tudatosan, jó játékkal tudtad elkerülni ilyenkor a sávvesztést?

    szerk.: Ezt most talán nem csak úgy lehet érteni, ahogy gondoltam, de már késő van. Továbbra sem akarom kicsinyíteni az eredményed! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák